JaJesteem
JaJesteem
  8 września 2018 (pierwszy post)

Szanujmy siebie pomimo odmienności, to prowadzi nas do szerszego duchowego postrzegania rzeczywistości, uwalnia od ciężaru świata polaryzacji, dobra i zła i otwiera istotę na wieczność :)
To jedna z kwestii, a teraz użyj wyobraźni i wyobraź sobie więcej? Co otwiera cię na wieczność jak myślisz?

JaJesteem
JaJesteem
  8 września 2018

Jedyne co można zrobić dobrego dla życia to przestać je sądzić , jesteśmy istotami duchowymi, nieśmiertelnymi, i gdy zaczynamy sadzić życie, zaprzeczamy swej wieczności, i wtedy wieczność nie może nam pokazać życia z nieśmiertelnej perspektywy 263a

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 września 2018

wieczność nie istnieje

...Ignorance is bliss...
JaJesteem
JaJesteem
  8 września 2018
Ostatnio edytowany: 23 kwietnia 1405
RexMundi
RexMundi: wieczność nie istnieje

Obyś jak najszybciej sie o tym przekonał 263a

263aKażdego duch będzie mu to odsłaniał, wprost proporcjonalnie do jego gotowości, kierowanej uwagi
Dragon842
Dragon842
  9 września 2018

Jestem na różnych forach internetowych, grupach tematycznych i portalach społecznościowych. Lubię pisać w ciekawy sposób i najczęściej są to dość długie wypowiedzi które mało kto przeczyta do końca. Dlatego zakupiłem stary blackberry passport by móc korzystać z fizycznej klawiatury przy tak długich wypowiedziach. Lubię pisać z głową a natchnienieniem jest życie bo nie od dziś wiadomo że życie pisze najlepsze scenariusze. Oczywiście do napisania i rozwinięcia tematu pomagają różne wypowiedzi i wydarzenia. Szacunek, za łatwo zapominamy czym jest szacunek. Jeśli nie kopiujesz innych wypowiedzi i zachowań to jesteś krytykowany albo spostrzegany jak ten gorszy bo w dzisiejszych czasach nie można mieć własnego zdania ale trzeba być na topie. Często ludzie szukają miłości i przyjaźni na różnych portalach społecznościowych, jedni mają z tego ubaw a inni zachowują dyplomatyczną postawę. Takie wartości jak miłość i przyjaźń są bezcenne dlatego warto szukać bo w dzisiejszych czasach zapominamy o tych wartościach. Długa wypowiedź ale napisana spontanicznie bez układania zdań i prób napisania. Szanuje kocham lubię tak łatwo powiedzieć a ciężko okazać. Miłego dnia życzę i co złego to nie ja.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.