Erf
Erf
  2 września 2018 (pierwszy post)

Dziś rusza nowy sezon Rolnik Szuka Żony. :D

Znacie? Oglądacie? Co sądzicie o takich programach?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie?
Tak.
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądacie?
Nie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o takich programach?

To co można powiedzieć o tym chorym programie mieści się w jednym słowie:
G Ł U P O T .
1. Specjalnie dobierają takich aktorów żeby wyszło śmiesznie...
2. To żadni rolnicy dostają wszystko od programu... Gdy skończą kręcić zabierają...
3. Wszyscy co tam grają to dla kasy nie dla żony... :)
4. Oni udają takich głupich.
HardStyled83ddd0a
JaJesteem
JaJesteem
  2 września 2018

Super :)

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  2 września 2018

Sam chciałem wziąć udział ,Ale nimom hektara d83dde12

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  2 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziś rusza nowy sezon Rolnik Szuka Żony

Super.
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie?

Tak
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądacie?

Nie
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o takich programach?

Zapychają czas antenowy.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  2 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie?

Tak
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądacie?

Nie
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o takich programach?

Niestety mają swoich zagorzałych odbiorców, dlatego je emitują.
praksyda
praksyda
  2 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziś rusza nowy sezon Rolnik Szuka Żony. :D

kiedys chyba 2 lub 3 odcinki obejrzałam, te programy kojarzą mi sie z muzyką disco Polo, idealnie kompatybilne.
Dla wiekszosci to kopalnia beki, ale serio oni istnieją.d83dde12
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  2 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie?

Owszem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądacie?

Nie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o takich programach?

Dla kobiet to chyba niezła rozrywka, jak kiedyś na imprezie był odpalony telewizor i naleciał rolnik to wszystkie zasiadły. Dla mnie to jakaś pajda, ale co kto lubi. W telewizji oglądam praktycznie tylko TVP sport oraz ATM rozrywka.
Podejmujesz wyzwanie?
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  2 września 2018

Czekam na edycje informatyk szuka zony

GuzikZTego
GuzikZTego
  2 września 2018

Lubie ogladac, choc wiele osob ktore sie tam zglasza robi to bo ma parcie na szklo tak samo jak z tym nowym" take me out" co bylo przed wakacjami... Wielu ludzi bylo tych samych, ktorzy brali udzialy w wielu innych prograkach typu reality show, oni po prostu chca zaistniec w mediach a takich ludzi nie szanuje, ktorzy sprzedaliby swoja intymnosc(prywatnosc) na oczach calej Polski byleby tylko byc slawnym i miec hajs tak naprawde za nic... Ale dla tych co naprawde sxukaja drugiej polowki warto zeby to dalej sie krecilo w koncu dwie pary co sie pobraly i maja dzueci sa z tego programu. Takze tym ludziom, prawdziwym, szukajacym milosci mowie tak a pozerom i plastikom szukajacym atencji w tv mowie nie, ale to od razu widac kto jest kim. Ogladac nie ogladam bo nie mam telewizora i nie ogladam tv 5 miesiac, w sumie nawet nie mialabym zbytnio czasu to robic. Ale obejrze odcinki na vood bo tam zawsxe byly ale to za miesiac bo w tym kraju sa poblokowane te odcinki z vood.

GuzikZTego
GuzikZTego
  2 września 2018

Nie teafialam w klawe :( bu

GuzikZTego
GuzikZTego
  2 września 2018

Trafialam, *d83dde21

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  3 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wielu ludzi bylo tych samych, ktorzy brali udzialy w wielu innych prograkach typu reality show, oni po prostu chca zaistniec w mediach a takich ludzi nie szanuje, ktorzy sprzedaliby swoja intymnosc(prywatnosc) na oczach calej Polski byleby tylko byc slawnym i miec hajs tak naprawde za nic...

Nawet nie wiem ale chyba TV płaci im coś za występ w takim programie bo wątpię aby to robili za darmo i tylko po to aby kogoś naprawdę poznać...
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale dla tych co naprawde sxukaja drugiej polowki warto zeby to dalej sie krecilo w koncu dwie pary co sie pobraly i maja dzueci sa z tego programu

Czasem myślę że to nie rolnik a kobieta szuka faceta bo jak by nie patrzeć taki rolnik ma ziemię maszyny rolnicze i jesli gospodarka przynosi spore dochody to dla czego nie trzymać sie takiej kury co znosi złote jajka XD
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogladac nie ogladam bo nie mam telewizora i nie ogladam tv 5 miesiac, w sumie nawet nie mialabym zbytnio czasu to robic.

Czekamy z utęsknieniem twojego powrotu d83dde1c
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.