MagdalenaSzkola
Posty: 1 (po ~2 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MagdalenaSzkola
  27 sierpnia 2018 (pierwszy post)

:)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 sierpnia 2018

Wszystkie juz urodzily. Prosze czekac

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 sierpnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: urodzily

Beczka ma już kilkoro dzieci. Jest tak gruba że na zdjęciu się nie mieści więc nie ma foto i udaje faceta.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  28 sierpnia 2018
MagdalenaSzkola
MagdalenaSzkola: :)


Witam:-)
32 tydzień ciąży Twoje maleństwo jest wielkości
kapusty pekińskie :-)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: urodzily Beczka ma już kilkoro dzieci. Jest tak gruba że na zdjęciu się nie mieści więc nie ma foto i udaje faceta.

Dalej pracujesz tu za darmo ? :)))))) :**
CuteNinja
CuteNinja
  28 sierpnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Dalej pracujesz tu za darmo ?

Płacimy mu grube dolary.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 sierpnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Dalej pracujesz tu za darmo ? :)))))) :**

Czerpię korzyść z przyjemności śmieszkowania z nołfejsów. A gdy dwa nołfejsy rozmawiają ze sobą to nierzadko boki zrywać.

O dolarach nic nie wiem, myślałem że to w srebrnych, fotkowej walucie, będzie albo w naturze.

Pozdrawiamy mamuśki.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Dalej pracujesz tu za darmo ? :)))))) :** Czerpię korzyść z przyjemności śmieszkowania z nołfejsów. A gdy dwa nołfejsy rozmawiają ze sobą to nierzadko boki zrywać. O dolarach nic nie wiem, myślałem że to w srebrnych, fotkowej walucie, będzie albo w naturze. Pozdrawiamy mamuśki.

Ja czerpie z glupio mądrych dyzurnych frajerow ktorzy mysla ze wygrali życie bo maja konto ze zdjeciem na fotce a ze sie smialy z nich dzieci w szkole to maja kompleksy dlatego maja moda i wszystkie sarenki z nimi pisza a ludzie sa mili bo musza. Masz jeszcze jakies prowokacje z dupy czy bedziesz pisal jak to userzy czepiaja sie modow bo im zazdroszcza?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 sierpnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ja czerpie z glupio mądrych dyzurnych frajerow ktorzy mysla ze wygrali życie bo maja konto ze zdjeciem na fotce a ze sie smialy z nich dzieci w szkole to maja kompleksy dlatego maja moda i wszystkie sarenki z nimi pisza a ludzie sa mili bo musza. Masz jeszcze jakies prowokacje z dupy czy bedziesz pisal jak to userzy czepiaja sie modow bo im zazdroszcza?

Mi to nawet kieszonkowe pod szkołą zabierali, taki kujonik w okularach to i zero szacunku!
Zgadzam się z Tobą, potwierdzone info!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 sierpnia 2018
Ostatnio edytowany: za 24 kwietnia 3443
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Masz jeszcze jakies prowokacje z dupy czy bedziesz pisal jak to userzy czepiaja sie modow bo im zazdroszcza?

Gdybyś robił więcej kropek, porozdzielał zdania złożone to bym Ci potakiwał ale z takim tasiemcem to nic z tego. Kończymy offtopic.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  28 sierpnia 2018

Odkąd weszło to 500+ to pełno dzieciaków drze japę pod blokiem ale dzięki Bogu wakacje się kończą.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.