JaJesteem
JaJesteem
  24 sierpnia 2018 (pierwszy post)

Telewizja kradnie waszą uwagę i energię, oni (kontrolerzy iluzji) poprzez telewizje trzymają was w pewnej rzeczywistości (doswiadczeniach) bo tak naprawdę wy im budujecie to co oni chcą, nie wiem czy zauważyliście, ze w telewizji od dłuższego czasu mówią o rzeczach mało pozytywnych, chcą byście nieświadomie to zasilali, teraz sie to w tv nasila, bo kontolerzy iluzji podswiadomie czują ze wyzszy potencjał serca budzi sie w ludziach i oni prubują tym samym wyprodukować więcej energii cienia, jak poznacie z czasem jak działa nasze wspólne tworzenie kolektywnej holograficznej rzeczywistości, na poziome ducha, to zrozumiecie o co chodzi :) Jestem tym co otwiera furtki tej świadomości :)
Wiedzieliście o tym?

JaJesteem
JaJesteem
  28 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: namastebitches: Oddaje ten temat w Twoje rece. To jedno co mogłeś zrobić, nie kalecząc tematu, dziękuję


Choc myślałem ze ktoś coś doda od siebie do tematu, a nie tylko przyjdzie hejtowac ;)
namastebitches
namastebitches
  28 sierpnia 2018

Przeciez miedzy wierszami powiedzialem ze sam tego chcesz. Zastanawiam sie jaki miales cel. Pewnie zbawianie swiata.
Mozna rzucac perly przed swinie. Ktos gdzies pomylil terminologie...

JaJesteem
JaJesteem
  29 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez miedzy wierszami powiedzialem ze sam tego chcesz. Zastanawiam sie jaki miales cel. Pewnie zbawianie swiata. Mozna rzucac perly przed swinie. Ktos gdzies pomylil terminologie...

No tak, a niech i świnie się trochę pobawią, zatem d83dde09
JaJesteem
JaJesteem
  29 sierpnia 2018

Otrzymujesz blokadę na pisanie na forum: obrażanie / wulgaryzmy. Koniec blokady 2018-08-29 07:14. d83dde02 d83dde02 d83dde02

JaJesteem
JaJesteem
  29 sierpnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: idioci maja zawsze tak duzo do powiedzenia.

Wysoka moderacjo d83dde02 gdzież był grom twej sprawiedliwości w tym przypadku, ale rozumiem w komunizmie, który reprezentujesz .... są równi i równiejsi d83dde02
JaJesteem
JaJesteem
  29 sierpnia 2018

Buziaki Z Niebios d83dde18d83dde18d83dde18

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: idioci maja zawsze tak duzo do powiedzenia. Wysoka moderacjo gdzież był grom twej sprawiedliwości w tym przypadku, ale rozumiem w komunizmie, który reprezentujesz .... są równi i równiejsi

jezu jakim ty jestes żalosnym lamusem, Nie popłacz sie.
JaJesteem
JaJesteem
  29 sierpnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: żalosnym lamusem

Dziękuję 263a
JaJesteem
JaJesteem
  29 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: żalosnym lamusem Dziękuję

Wszysko widząca moderacjo jak by co to nie jest obraźliwe, to jest komplement, bo liczy sie mój punkt patrzenia na to,a nie ,,twe,, osądy 263ad83dde18
namastebitches
namastebitches
  29 sierpnia 2018

Jak to szlo? Bezwarunkowa milosc, tak? d83ddc81

JaJesteem
JaJesteem
  29 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bezwarunkowa milosc, tak?

Miłosc bezwarunkowa zawsze jest niezależna, od zdarzeń słów, czynów, w kreacji z pewnego poziomu miłosci bezwarunkowej wszystko jest swiete, bo na pewnym poziomie juz nie ma gry, łatek dobra i zła ;) za duzo do koscioła chodziliscie i wam namieszali, musicie uczyc sie od początku ;)
JaJesteem
JaJesteem
  29 sierpnia 2018
Ostatnio edytowany: za 8 maja 2943

Czy matka, nie kocha swych dzieci pomimo ich dualnych doświadczeń? to jest to samo, dojrzewajcie, niech ten przykład będzie dla was światłem ;) mogę juz rozmawiac z wami o wszystkim, a nawet uczyć was na dualnych przykładach, uczyc was poprzez miłość i strach i pozostaje tym nietknięty, bo miłość bezwarunkowa jest tym co zwiemy Aniołem Stróżem, swiadom jej rownolegle, juz nie podlagam wpływą tego świata, wy jeszcze podlegacie wpływą tego swiata, bo nie przejrzeliście,oswieciliscie sie w miłości bezwarunkowej 263a

JaJesteem
JaJesteem
  29 sierpnia 2018

Czytaj to bez osądu,a otworzą się wrota świadomości, wszelki osąd należy do tego świata, wyższe stany świadomości są od niego wolne i one dają zrozumienie na sposób kosmiczny, Boski 263a
https://www.youtube.com/watch?v=6cV1ei-U3sI&list=RDHE6vyfFMn0w&index=2
Steve Jablonsky-Infinite White

JaJesteem
JaJesteem
  29 sierpnia 2018

Cisza, neutralność, brak osądu, dostraja nas do rozumienia na sposób Boski spraw ludzkich i tych wewnętrznych duchowych, zmysłami Ojca, który ognia wszystko jednocześnie z nieskończonych perspektyw i towarzyszy temu miłość do całego stworzenia nie do wyobrażenia 263a To znaczy stać się jednym z Ojcem 263a

namastebitches
namastebitches
  29 sierpnia 2018

Kuźwa, ale ty lubisz nawijac :D:D:D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.