JaJesteem
JaJesteem
  24 sierpnia 2018 (pierwszy post)

Telewizja kradnie waszą uwagę i energię, oni (kontrolerzy iluzji) poprzez telewizje trzymają was w pewnej rzeczywistości (doswiadczeniach) bo tak naprawdę wy im budujecie to co oni chcą, nie wiem czy zauważyliście, ze w telewizji od dłuższego czasu mówią o rzeczach mało pozytywnych, chcą byście nieświadomie to zasilali, teraz sie to w tv nasila, bo kontolerzy iluzji podswiadomie czują ze wyzszy potencjał serca budzi sie w ludziach i oni prubują tym samym wyprodukować więcej energii cienia, jak poznacie z czasem jak działa nasze wspólne tworzenie kolektywnej holograficznej rzeczywistości, na poziome ducha, to zrozumiecie o co chodzi :) Jestem tym co otwiera furtki tej świadomości :)
Wiedzieliście o tym?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 sierpnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wchodzac tu liczylem na ciekawa dyskusje badz wpis kogos ogarnietego a zamiast tego dostalem wpis o wyprodukowaniu wiekszej energii cienia :D :D :D okraszony bledem ortograficznym. Szkoda ze ludzie inteligentni wstydza sie mowic a idioci maja zawsze tak duzo do powiedzenia.

JaJesteem
JaJesteem
  27 sierpnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: maja zawsze tak duzo do powiedzenia.

Tyś sie za to wykazał we wszystkich możliwych twórczych aspektach d83dde09
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: maja zawsze tak duzo do powiedzenia. Tyś sie za to wykazał we wszystkich możliwych twórczych aspektach

Ale wez kontroluj te energie cienia w moim kierunku :D :D :D
JaJesteem
JaJesteem
  27 sierpnia 2018

Opowiem tobie co czułem, jak z twych linijek płynęły nie tylko słowa, ale i głębokie uczucia, poczułem szum wiatru, jak byś nie tylko wypowiadał puste słowa, ale jak by za słowami podążały uczucia, mocne wizje, a nawet dźwięki i zapachy, czułem jak bym odbierał to co mówisz, każdą komórką mego ciała na wszystkie możliwe sposoby, jakie tylko mogą istnieć w kreacji ...d83dde09

JaJesteem
JaJesteem
  27 sierpnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ale wez kontroluj te energie cienia w moim kierunku :D :D :D

Wy diabełki tak mówicie, a myslicie cos przeciwnego, ale kontroluje, nie bedę was dokarmiał ... d83dde09
JaJesteem
JaJesteem
  27 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bedę was dokarmiał ...

Ewentualnie miłością, byście w Aniołki się przemienili d83dde0a
https://www.youtube.com/watch?v=HE6vyfFMn0w
namastebitches
namastebitches
  27 sierpnia 2018

Matelusz... Ty i te Twoje szydery. Wiesz ze bez wzgledu na czyjekolwiek opinie na ten czy inny temat - i tak wszystko obije sie echem po wirtualnych scianach. Nie badz taki zarozumialy - to nie sluzy nie tyle co nikomu, ale przede wszystkim Tobie. Jak chcesz, miej sie za lepszego. Tak Cie widze...

Btw. Moglbys cos na temat, a nie tylko palcami. Tak to kazdy potrafi, a temat nawet ciekawy, - i z ortografii mozna drwic w kazdym innym. Wiesz o co mi chodzi, prawda?

JaJesteem
JaJesteem
  28 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Matelusz... Ty i te Twoje szydery. Wiesz ze bez wzgledu na czyjekolwiek opinie na ten czy inny temat - i tak wszystko obije sie echem po wirtualnych scianach. Nie badz taki zarozumialy - to nie sluzy nie tyle co nikomu, ale przede wszystkim Tobie. Jak chcesz, miej sie za lepszego. Tak Cie widze...Btw. Moglbys cos na temat, a nie tylko palcami. Tak to kazdy potrafi, a temat nawet ciekawy, - i z ortografii mozna drwic w kazdym innym. Wiesz o co mi chodzi, prawda?

Wybacz mu, im bo nie wiedzą co czynią ... d83dde0a
JaJesteem
JaJesteem
  28 sierpnia 2018

Dobrze ze nauczyłem sie patrzeć na wszystko z poziomu bezwarunkowej miłości, a nie z poziomu osądu, które jest więzieniem, własnie tego typu zachowań ... d83dde0a

JaJesteem
JaJesteem
  28 sierpnia 2018

Oni uwiezieni w sądzeniu ludzi poprzez świat dualizmu, kiedyś to rozpoznają albo i nie, ale innych w ich nieświadomości będą tylko wzmacniać w swojej drodze, oni myślą ze są ich oskarżycielami, ale tak naprawdę ich wzmacniają, a oskarżycielami są dla siebie, w swej nieświadomości, ci którzy są świadomi miłości, są światłem tego świata i to światło oświetla wszystkich, w jednych budzi jasne uczucia, bo otwarci oni są na światło w swych sercach, w innych budzi ciemne uczucia, bo ich serca obrośnięte są bólem ich drogi, której oddali całą swoją uwagę, tak na prawdę trzeba im współczuć, bo nie są sobą z głębi swych niepokalanych serc ... d83dde0a

namastebitches
namastebitches
  28 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie wiedzą co czynią
Nawet tak nie gadaj. Jestes naiwny, bo nie wiesz z kim gadasz - a to dla niego woda na młyn.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze ze nauczyłem sie patrzeć na wszystko z poziomu bezwarunkowej miłości
Ton wypowiedzi sam sobie zaprzecza. Jestes zapatrzony w swojego Morfeusza i strasznie chaotycznie podchodzisz do sprawy. Najlepiej rzecz ujal kolega Mruczyslaw. Dla mnie temat sie wyczerpal.
JaJesteem
JaJesteem
  28 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej rzecz ujal kolega Mruczyslaw.

punkt widzenie, zależy od pozycji siedzenia ;)
JaJesteem
JaJesteem
  28 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze ze nauczyłem sie patrzeć na wszystko z poziomu bezwarunkowej miłości

Prawdę powiedziałem, naucz sie a ujrzysz to mymi zmysłami wewnętrznymi d83dde0a
namastebitches
namastebitches
  28 sierpnia 2018

Mialem kiedys kumpla, ktorego przezywali Wiaderko, bo gdy gralismy na plazy w pilke i brakowalo czwartego slupka, Kuba stanal po przeciwnej stronie swojej ksywy, wypelnionej piaskiem. Od dzieciaka go znalem - byl dziwny, ale go rozumialem. Do dzis snuje fantasmagorie, zupelnie oderwane od przyziemnych spraw rzeczy. Jak lisc na wietrze... Wiesz... Sa pewne granice. Mysl po swojemu - to dar byc wolnomyslicielem - ale nie zapomnij, ze zeby przetrwac w swiecie indoktrynowanych, trzeba miec stalowy jezyk. Pogadalbym z Toba, gdyby ta dyskusja miala chocby cien szansy na to, ze zagwarantuje jakas kulture dyskusji i merytoryke. Lecisz ostro w dygresje, a to juz jest chaos. Daj se urlop od tych wszystkich informacji, przetraw w glowie co juz wiesz, bo powtarzasz archaiczne slogany, jak jakis niedowartosciowany. Kazdy jest w jakims swoim mentalnym getcie. Oddaje ten temat w Twoje rece. Lubie browar, czipsy i czlowieka demolke obejrzec - mimo ze tam przemoc i amerykanizacja.

Ciao.

JaJesteem
JaJesteem
  28 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Oddaje ten temat w Twoje rece.

To jedno co mogłeś zrobić, nie kalecząc tematu, dziękuję d83dde0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.