| Fotka.com
PRZYSTOJNIACHA001
Posty: 1 (po ~70 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
PRZYSTOJNIACHA001
  13 August 2018 (pierwszy post)

Czemu tak jest? Nawet w świecie nas nie uważają. Co z nami nie tak?

AnusToKupa
Posty: 53 (po ~148 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 19
AnusToKupa
  14 August 2018

Nawet w swiecie nas nie uwazaja ?

kolorowy111
Posty: 298 (po ~555 znaków)
Reputacja: -122 | BluzgometrTM: 0
kolorowy111
  14 August 2018
https://www.youtube.com/watch?v=8VTp75DLL40&t=883s ......od minuty 10:00
Avatar użytkownika leon28leon28
Posty: 1214 (po ~132 znaków)
Reputacja: -19 | BluzgometrTM: 430
leon28
  14 August 2018
PRZYSTOJNIACHA001
PRZYSTOJNIACHA001: Czemu tak jest? Nawet w świecie nas nie uważają. Co z nami nie tak?

po pierwsze sami sie nie szanujemy i nie wspieramy.
po drugie bida panie, teraz swiat wyznaje kult mamony, a w polsce tego jakby brak. polska klasa srednia to bidusy na tle innych.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  14 August 2018
PRZYSTOJNIACHA001
PRZYSTOJNIACHA001: Co z nami nie tak?

Czy aby na pewno tylko z nami? Ludzie wszędzie są tacy sami.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14814 (po ~46 znaków)
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 August 2018
PRZYSTOJNIACHA001
PRZYSTOJNIACHA001: Co z nami nie tak?


Dobre pytanie, może zapytać o to prezydenta i premiera?

A tak poważnie, zgadzam się z "Mruczyslaw"
d83ddc47
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Ludzie wszędzie są tacy sami.
HardStyle d83ddd0a
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  15 August 2018

Polacy mogą być sobie wrogami we własnym państwie a i nawet za granicą ale to zawsze będą Polacy najlepszy słowiański kraj wyruchany przez historię jak nikt inny....i na tym się nie kończy nasze zadanie to nawet nie początek Polak zawsze wszedzie sie odnajdzie ale co jak co ojczyzne ma tylko jedną i nic tego nie zmieni.

kolorowy111
Posty: 298 (po ~555 znaków)
Reputacja: -122 | BluzgometrTM: 0
kolorowy111
  15 August 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: PRZYSTOJNIACHA001: Co z nami nie tak? Czy aby na pewno tylko z nami? Ludzie wszędzie są tacy sami.


Część mediów skrytykowała Roberta Lewandowskiego za to, że ten powiedział podczas konferencji prasowej kilka słów prawdy. Że jesteśmy słabi piłkarsko. Przecież powiedział prawdę. Polska nie ma żadnej ligi dziecięcej w pikę nożną, która by się liczyła na arenie między narodowej. Mamy jedynie młodzików, którzy również żadnych sukcesów nie mają. Najlepsze reprezentacje świata to mają piłkarzy którzy grali od dziecka w najlepszych klubach a nie dopiero jako nastolatki. Niektóre Polskie media zachowali się jak internetowi napinacze nie mający pojęcia o analityce sportowej.
Na ME do lat 21, było dokładnie tak samo, no może z wyjątkiem ilosci hejtu na piłkarzy. Dlaczego polski piłkarz jest tak mało kreatywny? Dlaczego nie mamy jakości piłkarskiej? My musimy zainwestowac w dzieci a nie już w dorosłych piłkarzy.
Polacy byli i są narodem malkontentów. Większosć ludzi gwiżdże, krytykuje i swoje fobie zrzuca na karki piłkarzy. Pełne neurotycznych refleksji mowy domorosłych pseudo ekspertów, którzy pomalowali sobie twarze na biało-czerwono i byli blisko orgazmu. Mało komu przychodzi do głowy, ile wspólnego mają za znienawidzonymi piłkarzami, którym podobno zalezy tylko na kasie. Brak wiary we własne możliwości, zawieszanie sobie poprzeczki na bardzo niskim poziomie, kompleksy wobec innych, brak konsekwencji, niechęć do ryzyka. Wszystkie cechy wiecznie czających się Polaków znajdują ujście również na boisku.
Polacy byli trzy razy pod zaborami, nasi sojusznicy nas oszukiwali a polak polaka jest wstanie w łyżce wody utopić pomimo że to technicznie nie wykonalne. Pod zaborami byliśmy bo "królestwo wewnętrznie skłócone" zawsze pada ofiara drapieżców(mocarstw). Byliśmy oszukiwani bo nas nikt nie szanuje i my nawet jako społeczeństwo na szacunek nie zasługujemy wśród narodów świata bo niech mi ktoś znajdzie drugi taki naród który jedyne co mu dobrze wychodzi to wzajemny jad i krytyka. My jako naród nigdy nie byliśmy w niczym mistrzami i nie będziemy bo do tego potrzeba jedności a nie jadu. Nasza narodowa mentalnośc najlepiej się objawia w komentarzach internetowych napinaczy, ktorzy plują na piłkarzy a gdyby sami mieli zagrać to zagrali by tak samo albo jeszcze gorzej a może w ogóle by nie wyszli na boisko ze strachu....bo najbardziej pyskaci sa ci którzy są mocni w gębie tylko.

Jesteśmy słabi politycznie. Jesteśmy narodem mało kreatywnym. Wsród światowych inwestorów brak polaków. Polacy byli i są narodem malkontentów. Większosć ludzi gwiżdże, krytykuje i swoje fobie zrzuca na rodaków. To najbardziej widac na emigracji, gdzie inne narody się jednocza, tam polacy się jeszcze bardziej dzielą i nienawidzą jeden drugiego. Pełne neurotycznych refleksji komantarze frustratów i domorosłych cwaniaków, którzy odważni sa tylko przed komputerem. Brak wiary we własne możliwości, kompleksy wobec innych, brak poszanowania prawa, egocentryzm i kombinatoryka połączona z obłudą. Wszystkie cechy wiecznie czających się Polaków znajdują ujście nie tylko w życiu codziennym ale i w internecie.Polacy byli trzy razy pod zaborami, nasi sojusznicy nas oszukiwali a polak polaka jest wstanie w łyżce wody utopić pomimo że to technicznie nie wykonalne. Pod zaborami byliśmy bo "królestwo wewnętrznie skłócone" zawsze pada ofiara drapieżców(mocarstw). Byliśmy oszukiwani bo nas nikt nie szanuje i my nawet jako społeczeństwo na szacunek nie zasługujemy wśród narodów świata bo niech mi ktoś znajdzie drugi taki naród który jedyne co mu dobrze wychodzi to wzajemny jad i krytyka. My jako naród nigdy nie byliśmy w niczym mistrzami i nie będziemy bo do tego potrzeba jedności a nie jadu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.