Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  24 lipca 2018 (pierwszy post)

Piękne suknie, wyeksponowana biżuteria, zdjęcia z wycieczek, szybkie samochody jest tego tutaj pełno. Taniec próżności, czy tak ma wyglądać życie ? Gdzie zmartwieniem jest to jaki prezent dostanie się na urodziny albo gdzie pojedzie się na wycieczkę w wakacje.Myślę, że to tylko pozór szczęścia gdy nadejdą nasze ostatnie godziny to wszystko przestanie mieć znaczenie, pęknie jak bańka mydlana. Jedyne co pozostanie to ślad jaki zostawimy w sercach innych.

kolorowy111
kolorowy111
  27 lipca 2018

Ty nie masz możliwosci mnie obrazić bo prezentujesz zbyt niski poziom moralny, masz straszny problem z radzeniem sobie ze swoją pychą i egocentryzmem. Mi osobiscie to Ciebie szkoda bo jedyne co potrafisz to hejtować zamiast zło dobrem zwycieżac. Osoba używająca wyzwisk sama siebie kompromituje bo udawadnia świadomie bądż nie swiadomie jak bardzo jest prymitywna i że ma problem, który powinna rozwiązywac w gabinecie terapeuty a nie chwalić się tym w internetach.

kolorowy111
kolorowy111
  27 lipca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Zdaje sie ze najwiekszy problem z samoakceptacja miales w dziecinstwie kiedy ci dzieci w szkole kradly kanapki. Wtedy zrozumiales ze musisz zaakceptowac swoja osobowosc ktorej juz nie zmienisz. Teraz twoja jedynym ratunkiem przed zwariowaniem jest kontakt z ludzmi. Jedyna mozliwoscia jest dla ciebie internet. Datego bedziesz tu siedzial i mi odpisywal do usranej smierci nawet jak cie bede wyzywal bo poczucie samotnosci jest u ciebie silniejsze niz szacunek do siebie.


Ty nie masz możliwosci mnie obrazić bo prezentujesz zbyt niski poziom moralny, masz straszny problem z radzeniem sobie ze swoją pychą i egocentryzmem. Mi osobiscie to Ciebie szkoda bo jedyne co potrafisz to hejtować zamiast zło dobrem zwycieżac. Osoba używająca wyzwisk sama siebie kompromituje bo udawadnia świadomie bądż nie swiadomie jak bardzo jest prymitywna i że ma problem, który powinna rozwiązywac w gabinecie terapeuty a nie chwalić się tym w internetach.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Zdaje sie ze najwiekszy problem z samoakceptacja miales w dziecinstwie kiedy ci dzieci w szkole kradly kanapki. Wtedy zrozumiales ze musisz zaakceptowac swoja osobowosc ktorej juz nie zmienisz. Teraz twoja jedynym ratunkiem przed zwariowaniem jest kontakt z ludzmi. Jedyna mozliwoscia jest dla ciebie internet. Datego bedziesz tu siedzial i mi odpisywal do usranej smierci nawet jak cie bede wyzywal bo poczucie samotnosci jest u ciebie silniejsze niz szacunek do siebie. Ty nie masz możliwosci mnie obrazić bo prezentujesz zbyt niski poziom moralny, masz straszny problem z radzeniem sobie ze swoją pychą i egocentryzmem. Mi osobiscie to Ciebie szkoda bo jedyne co potrafisz to hejtować zamiast zło dobrem zwycieżac. Osoba używająca wyzwisk sama siebie kompromituje bo udawadnia świadomie bądż nie swiadomie jak bardzo jest prymitywna i że ma problem, który powinna rozwiązywac w gabinecie terapeuty a nie chwalić się tym w internetach.


Jedynym moim problemem na ten moment jest pytanie dlaczego wciaz odpowiadasz na moje posty. I skoncz juz mnie hejtowac!!! Nikt nie jest taki swietny jak ty. Musisz miec jakies problemy z samoocena skoro mnie hejtujesz. Sprawiasz wrazenie goscia ktory nie radzi sobie ze swoin egocentryzmem i pycha. Sprobuj zlo zwyciezac dobrem tak jak wlasnie robie to ja!!
bozaowieczka
bozaowieczka
  28 lipca 2018

Nie służ rządcom tego świata, kształtuj ducha!
"Pan maluczkim objawia,
Czego wielkim odmawia."

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  29 lipca 2018

Ja tez uwazam ze sex jest jedyna dobra rozrywka nie zaleznie od statusu polozenia i zamoznosci kochajmy sie rysika w olowku tak szybko ubywa ...sory za byki

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  31 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tez uwazam ze sex jest jedyna dobra rozrywka nie zaleznie od statusu polozenia i zamoznosci kochajmy sie rysika w olowku tak szybko ubywa ...sory za byki

czymze bylby sex bez dobrego alko?
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  1 sierpnia 2018

Ponoć 45% populacji na ziemi powstała pod wpływem alkoholu czyli cos w tym jest XD

kolorowy111
kolorowy111
  1 sierpnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Jedynym moim problemem na ten moment jest pytanie dlaczego wciaz odpowiadasz na moje posty. I skoncz juz mnie hejtowac!!! Nikt nie jest taki swietny jak ty. Musisz miec jakies problemy z samoocena skoro mnie hejtujesz. Sprawiasz wrazenie goscia ktory nie radzi sobie ze swoin egocentryzmem i pycha. Sprobuj zlo zwyciezac dobrem tak jak wlasnie robie to ja!!


hejtowanie to jest otwarte okazywanie niechęci i wygłaszanie bezproduktywnej krytyki pod adresem rozmówcy. hejtują osoby które nie wiedza co to argumenty albo wiedzą ale ich nie mają. OSoby takie za to są mistrzami w odwracaniu kota ogonem i wielu innych negatywnych rzeczach. Kot na widok zagrożenia jeży sierść, staje bokiem, groźnie parska i stąd bierze się dewaluacja, intelektualizacja, odwracanie sensu ("obracanie kota ogonem"),

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tez uwazam ze sex jest jedyna dobra rozrywka nie zaleznie od statusu polozenia i zamoznosci kochajmy sie rysika w olowku tak szybko ubywa ...sory za byki


http://www.madredziecko.com/articles/show/1/5/62/

http://wiedzoholik.pl/jak-aktywnosc-seksualna-kobiet-przed-slubem-wplywa-na-ryzyko-rozwodu/

Nieprawidłowe decyzje pociągają ze sobą gorzkie skutki a taki jest seks przed małżeński. To własnie z jego przyczyny biorą wykorzystane seksualnie kobiety(nie koniecznie zgwałcone), samotne matki, nie chciane ciąże, rozwody, alimenciarze, nieszczęśliwe małżeństwa, małżeńskie zdrady i brak panowania nad popędami, porzucone dzieci a czasem nawet dzciobójstwa. Obecnie co raz wiecej chłopaków interesuje tylko to, jak zdobyć dzewczyne tylko po to by sobie "poruchać" obojętnie czy będac z nią w związku czy nie. Po za małżeński seks zmarnował życie już nie jednej osobie, najczęściej z tego powodu cierpią kobiety, bo to one rodzą i wychowują niechciane dzieci. Zwolenników przed małżeńskiego seksu można podzielić na takich którzy nie uznają seksu z przypadkowymi osobami a tylko ze stałym partnerem i na takich dla których to obojetne czy stały partner czy nie. Ty drugim to może pomóc już tylko psychoterapia. Promiskuizm się leczy.
kolorowy111
kolorowy111
  1 sierpnia 2018

Cierpią głownie kobiety z zwłaszcza młode bo to własnie im młodsze, tym silniej ulegają emocjom i często ciekawosci. Niestety panowie wykorzystują emocjonalność kobiet i uwodzą je po to by namówić na seks przygode, stworzyć związek oczywiscie połączony z seksem albo tak zmanipulowac dziewczyne by ta nieświadomie weszła w układ seks friends...Oczywiscie w razie niechcianej ciąży kobieta zostaje samotną matką, nieraz czuje się wykorzystana seksualnie bo partner postanowił spróbować seksu z inną albo po prostu odejsc. Niektóre kobiety z powodu nie chcianej ciąży wchodza w związki nawet ślubne ale jak sie okazuje ze statystyk ze szczęściem małżenskim nie mające nic wspólnego i prędzej czy później stają sie samotnymi matkami albo rozwódkami. Wszystko prze to że po za małżeńskie kontakty seksualne powodują u człowieka zaburzenia w sferze psychoseksualnej. Te zaburzenia powoduja, że nie są później w stanie zbudować zdrowego partnerskiego związku bo powielają schematy natychmiastowej gratyfikacji ich potrzeb. Nie bez powodu jest coraz więcej rozwodów w naszym kraju. Problem jest jeszcze inny, osoby współżyjące ze sobą przed slubem zamiast nauczyć się panowania nie tylko na popędem seksualnym ale w ogóle nad emocjami uczą się czegos odwrotnego. Ta odwrotnosć to nie opanowanie i egocentryzm. To dzisiaj plaga , która najlepiej widac w komentarzach na forach i w statystykach rozwodów. Nieopanowanie i egocentryzm to wróg silnej więzi emocjonalnej a jak jej nie ma to o rozwód bardzo łatwo. W sytuacji rozwodu albo nawet jak ślubu nie było, wiec i rozwodu nie ma to i tak zostają do płacenia alimenty. Sytuacji nie poprawiają trenerzy uwodzenia bo szkolą facetów jak poderwać dzewczynę ale w połączeniu z seksem bo wg. nich inaczej jest to nie możliwe a związek nie oparty na seksie nie ma racji bytu. Wg, nich trzeba też jak najszybciej doprowadzić z dziewczyną do pocałunku bo inaczej dziewczyna nie będzie wiedziała czego od niej chcesz. Tak na prawdę chodzi tu o to by sprawdzić dzewczyne czy jest otwarta seksualnie na tego chłopaka a jeśli nie to należy ją otworzyć. Oczywiscie po to by ją nakręcić seksualnie by szybciej uległa bodźcom seksualnym a wtedy łatwiej da się ją nakłonic na stosunek seksualny.
I nie będzie lepiej a tylko gorzej bo niedojrzałosć emocjonalna społeczenstwa postępuje, kryzys ojcostwa i wszędobylski seks to mieszanka wybuchowa. Pełno jest samotnych matek, które nie wytrzymały z seksem do ślubu i teraz ponosza tego konsekwencje. Mnóstwo dysfunkcyjnych i patologicznych rodzin, ktore założyli nie dojrzali ludzie a z tych rodzin wyrosną kolejne nie dojrzałe dzieci....Konsekwencje nie dojrzałosci rodziców zawsze ponoszą dzieci bo bardzo zamiast być wychowywanymi to są po prostu hodowane albo nawet porzucane emocjonalnie. A wskaźnik samobójstw wsród młodych ludzi do 24 roku życia jest przerażający. Zranienia z dzieciństwa jak ktoś nie wie to go uświadomie, odbijają się na całym życiu człowieka aż do smierci. Tacy ludzie już w okresie dorastania potrzebuja pomocy psychologicznej a niekiedy i psychiatrycznej.

Skutki seksu poza małżeńskiego: https://zwierciadlo.pl/seks/seks-i-sens/nie-ma-seksu-bez-zobowiazan

kolorowy111
kolorowy111
  1 sierpnia 2018

Jeśli ktoś mysli że przed slubem trzeba się sprawdzić to po prostu uległ głupocie tego świata. Seks bowiem to nie jest język chiński, którego trzeba się uczyć latami. W psychologii funkcjonują pojęcia typów osobowosci, które sa połączone ze sferą seksualną. To są choleryk, melancholik, sangwinik i flegmatyk. Stanowią one lustrzane odbicie temperamentu seksualnego. Jak para dobrze pozna swoje charaktery to nie ma mowy o jakichś niedopasowaniach seksualnych. Na koniec wspomne jeszcze że te problemy damsko męskie związane ze sferą seksualną występują tam gdzie nie ma życia duchowego.
Podstawową przyczyną odrzucania norm moralnych i wartości duchowych jest fakt, tak jest po prostu łatwiej ale łatwiej dla tego kto je odrzuca. Nie koniecznie łatwiej dla bliźniego o społeczeństwie nie wspominam bo za długo by gadac. Gdyby łatwiej było czynić dobro niż zło, to nikt z ludzi nie wyrządzałby sobie krzywdy, nie negował norm i wartości, których zasadność jest intelektualnie i empirycznie zupełnie oczywista. Zwykle zatem najpierw następuje odrzucenie jakiegoś dobra, którego osiągnięcie jest trudne albo jakiejś prawdy, która stawia człowiekowi wymagania. Dopiero w konsekwencji następuje odrzucenie norm i wartości, które owo dobro lub ową prawdę chronią. Odrzucenie norm i wartości nie jest zatem celem samym w sobie ani punktem wyjścia. Bezpośrednią przyczyną odrzucenia norm i wartości jest kryzys życia, a ostatecznym celem - szukanie łatwego szczęścia w sytuacji, czyli takiego szczęścia, które byłoby osiągalne według zasad i norm subiektywnych, określanych przez samego człowieka.Tego typu iluzja o istnieniu łatwego szczęścia - według subiektywnie ustalanych kryteriów - jest najbardziej niebezpieczną pułapką, jaką człowiek może zastawić na samego siebie. Pogoń za iluzją łatwego szczęścia, która stoi u podstaw odrzucenia norm i wartości, może mieć różne oblicza. Może oznaczać szukanie szczęścia bez wysiłku, bez autorytetów, w oparciu o pieniądze, doraźną przyjemność, alkohol, narkotyki czy seks . Może też oznaczać dążenie do manipulowania innymi ludźmi, do traktowania ich jak rzeczy, do szukania łatwego zarobku ich kosztem.Ktoś, kto kieruje się jedynie logiką przyjemności, nie jest zdolny, by kochać i być odpowiedzialnym, nie jest zdolny do wierności i wytrwałości. Stopniowo staje się coraz bardziej niewolnikiem ciała, popędów, egoizmu, wygodnictwa. Wchodzi w coraz bardziej bolesny konflikt z samym sobą, z drugim człowiekiem i z Bogiem. Popada w kryzys życia. Ma wtedy dwie możliwości: odrzucić swój dotychczasowy styl życia lub odrzucić normy moralne, których nie respektuje i wartości duchowe, których nie szuka. Ponieważ to drugie jest łatwiejsze, stąd im większy kryzys życia, tym większa pokusa, by zanegować najbardziej nawet oczywiste fakty, prawdy, normy i wartości. Kryzys życia prowadzi do ucieczki od rzeczywistości (chowanie się w matrixie) w każdej dziedzinie życia. Stąd wykorzystane seksualnie kobiety(nie koniecznie zgwałcone), samotne matki, nie chciane ciąże, rozwody, alimenciarze, nieszczęśliwe małżeństwa, małżeńskie zdrady i brak panowania nad popędami, porzucone dzieci a czasem nawet dzciobójstwa.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  1 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To własnie z jego przyczyny biorą wykorzystane seksualnie kobiety(nie koniecznie zgwałcone), samotne matki, nie chciane ciąże, rozwody, alimenciarze, nieszczęśliwe małżeństwa, małżeńskie zdrady i brak panowania nad popędami, porzucone dzieci a czasem nawet dzciobójstwa

Życie :ninja:
Jak by kobiety nie pociągały facetów to byśmy w przeciągu jednego pokolenia wymarli w pizdu...
kolorowy111
kolorowy111
  1 sierpnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Życie Jak by kobiety nie pociągały facetów to byśmy w przeciągu jednego pokolenia wymarli w pizdu...


Nie takie jest życie ,tylko ludzka głupota gdy kieruje życiem to sa problemy.Uwarzasz że te wszystkie patologie wymienione wzieły się z tego ze kobiety pociągają facetów? Nie uważnie czytałes tekst bo tam są podane przyczyny i nie jest nim pociąg seksualny.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  1 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwarzasz że te wszystkie patologie wymienione wzieły się z tego ze kobiety pociągają facetów?

Zawsze to wina kobiet a zaczęło się od Ewy i tak ciągnie się za kobietami ta klątwa zakazanego owocu...:ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie uważnie czytałes tekst bo tam są podane przyczyny i nie jest nim pociąg seksualny.

Wybacz więcej jak 2 linijki i dalej nie czytam szkoda mi życia :and:
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  1 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli ktoś mysli że przed slubem trzeba się sprawdzić to po prostu uległ głupocie tego świata. Seks bowiem to nie jest język chiński, którego trzeba się uczyć latami. W psychologii funkcjonują pojęcia typów osobowosci, które sa połączone ze sferą seksualną. To są choleryk, melancholik, sangwinik i flegmatyk. Stanowią one lustrzane odbicie temperamentu seksualnego. Jak para dobrze pozna swoje charaktery to nie ma mowy o jakichś niedopasowaniach seksualnych. Na koniec wspomne jeszcze że te problemy damsko męskie związane ze sferą seksualną występują tam gdzie nie ma życia duchowego.

Jesteś nieprawdopodobnie oderwany od rzeczywistości, majster. Fajnie, że czytasz charaktery, focus, blog psychologa i inne wartościowe rzeczy, lecz mam wrażenie, że na teorii się u Ciebie kończy. Rzeczywistość jest nieco bardziej złożona, niż to opisujesz.
Podejmujesz wyzwanie?
bozaowieczka
bozaowieczka
  2 sierpnia 2018

Kieruj się miłością do drugiego człowieka np:
- przestrzegaj przepisów ruchu drogowego, dbasz o swoje bezpieczeństwo, ale także o cenne życie i sumienie (to do rowerzystów, motocyklistów ) innych użytkowników drogi.
- widziść człowieka szukającego żywności w śmietniku, zastanów się nad godnością istoty ludzkiej. Człowiek kierowany miłością jest wrażliwy na niesprawiedliwości świata, stara się pomóc, by i taka osoba miała co jeść, nie zawstydzając ją.
- idzesz na groby bliskich, możesz przy okazji uporządkować zaniedbane groby innych ludzi, zmówić modlitwę w ich intencjach.
- wyrzucaj śmieci do kosza, a nie gdzie popadnie. Ludzie to muszą później sprzątać, a i los środowiska w którym żyjemy nie powinien być nam obojętny.

Gdyby każdego człowieka wewnętrzną motywacją było czynienie dobra (miłości) innym ludziom, świat byłby lepszy.

Każdy grzech jest zaprzeczeniem miłości do Boga i bliźnich, dlatego wywołuje ból. Nie ma ludzi bez sumień. Czyń małe dobre uczynki, walcz z wadami i osiągnij pełnię miłości.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.