kamis19311
kamis19311
  18 lipca 2018 (pierwszy post)

Jakie macie króliki?

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  20 lipca 2018
Owad
Owad: Na jaką okazję je tak przechowujesz w lodówce.

Okazja żadna, po prostu leżą sobie. Czasem chęć na królika. Zapewniam Cię, że taki swojski królik z własnego chowu, dużo lepszy jak z marketu. Pamiętam czasy że było można na tym zarobić nawet. Królik królikiem ale jeździli po wiochach i skupowali skórki. Za łebka miałem zawsze jakąś kasę. Nawet miałem plany by to jakoś rozkręcić, ale na planach się skończyło. Nie ważne.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 lipca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Zapewniam Cię, że taki swojski królik z własnego chowu, dużo lepszy jak z marketu.

Wiem coś o tym, babcia świętej pamięci robiła bardzo dobry Rosołek z królika nie wspomnę jeszcze o pieczonym mniam, market marketami nawet kurczaka nie kupisz dobrego wszystko na paszy chowane i napompowane wodą.
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Za łebka miałem zawsze jakąś kasę.

Pewnie miałeś ale nie zawsze, bo jak króliki zaczęły chorować to padały wszystkie poklei to był największy minus ich i gospodarza hodowli, i myślę że nie sprzedawałeś kupcom takich.
HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  20 lipca 2018
Owad
Owad: bo jak króliki zaczęły chorować to padały wszystkie poklei

Pamiętam ok 150 sztuk w niecały tydzień padło. Fakt to jest minus tej zabawy, nawet szczepienia nie pomogą. Dziś mam tylko dwie samice , jeden samiec i po dwa mioty w roku, tak dla siebie.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 lipca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Dziś mam tylko dwie samice , jeden samiec i po dwa mioty w roku, tak dla siebie.

Jak dla się to fakt wystarczająco, tylko dbaj o nie :-)
HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  21 lipca 2018
Owad
Owad: Jak dla się to fakt wystarczająco, tylko dbaj o nie :-)

Najśmieszniejsze jest to, że im mniej się starasz, tym bardziej się im wiedzie. I na odwrót!. Tak jak z trawnikiem.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 lipca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Najśmieszniejsze jest to, że im mniej się starasz, tym bardziej się im wiedzie I na odwrót!.

Dokładnie, tak samo jest z gołebiami, nie kupujesz witamin itp to się mają dobrze jak się starasz żeby wszystko miały to gołąbki kaput, zauważyłem bo ja gołębiarz gdy gołębnik jest brudny to znaczy pełen odchodów ich to gołębie miały się całkiem dobrze piły wodę brudną i było wszystko oki, bo dokonaniu zmian zrobiło się gorzej , tak jak pisałeś wszystko na odwrót.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.