Enterxd
Enterxd
  14 lipca 2018 (pierwszy post)

Jaka jest wasza opinia na temat tego portalu ponieważ zastanawiam się nad 2 czynnikami czy warto wgl dodawać zdjecia czy lepiej usunać konto i czy można kogoś normalnego poznać?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 lipca 2018

Portal Fotka.com spoko jest "Taka moja opinia "

Dodaj zdjęcia to się przekonasz czy warto, bez zdjęć nikogo nie poznasz kto będzie pisał na profil widmo, a co do usunięcia konta to już tylko twoja decyzja, jak zrobisz tak będzie.

HardStyled83ddd0a
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  15 lipca 2018

Zadaj sobie pytanie czego oczekujesz od życia a dopiero potem zastanawiaj się na co ci konto na fotce i kontakt z no lifami XD

turris
turris
  15 lipca 2018

Usuń konto

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 lipca 2018

Znakomite miejsce by obcować z ludzmi bez życia dla których najwiekszym osiągnieciem jest bycie sezonowym modem. Jak kazdy portal internetowy to miejsce dla ludzi zakompleksionych, poszukujacych uwagi aby podbudować swoje wątłe ego. W gruncie rzeczy fotka to odzwierciedlenie prawdziwego " ja " społeczeństwa. Coraz bardziej opresyjna niczym nasza ukochana RPL w której rączka rączke myje. Jestesmy tu pilnowani przez dyzurnych wolotariuszy którzy często rozumieją regulamin wedlug wlasnego widzi mi sie oraz wedlug zasady ze nie każdy każdemu jest równy. Tutaj wszyscy sa bogaci a wiekszosc nie ma pracy albo jedyne czym sie zajmują to wytrząsanie popielniczek. Chcesz być fajny i mieć dużo przyjacioł to musisz publicznie smiać się ze zdjeć ludzi ktorzy sa brzydcy oraz generalnie wlazic wszystkim w dupe.

berek90
Posty: 1 (po ~0 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 9
berek90
  15 lipca 2018
Owad
Owad: Portal Fotka.com spoko jest "Taka moja opinia " Dodaj zdjęcia to się przekonasz czy warto, bez zdjęć nikogo nie poznasz kto będzie pisał na profil widmo, a co do usunięcia konta to już tylko twoja decyzja, jak zrobisz tak będzie.
MICORAZON
Posty: 16 (po ~315 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 19
MICORAZON
  20 lipca 2018

Moja opnia jest Taka ze jesli szukasz kogos tu zeby poznac na stale to strata czasu w realu lepiej i szybciej dobry portal tylko do gadania i rozmowy tylko

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.