wiolka41
Posty: 4 (po ~233 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 1
wiolka41
  2 lipca 2018 (pierwszy post)

Wiecie dlaczego jestem na czarnej liście, bo ktoś nie umie normalnie pogadać jak człowiek i nie rozsyłam nagich fotek. Tylko sex jest tu górą. Taka prawda. Poza tym to większość portali na tym tylko polega. Nagość i sex. Nigdzie nie można znależć nikogo komu można zaufać i szczerze pogadać.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 lipca 2018
wiolka41
wiolka41: Wiecie dlaczego jestem na czarnej liście,

Tego nikt nie wie dlaczego jesteś u kogoś na czarnej liście, może dana osoba miała taki kaprys i dodała cie.
Można tu jeszcze pogadać, jak widać w twoim przypadku to nie trafiasz na osoby z którymi nie można szczerze popisać.
HardStyled83ddd0a
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 lipca 2018
wiolka41
wiolka41: Wiecie dlaczego jestem na czarnej liście,

Jest pani na czarnej liście konkretnego użytkownika, co za tym idzie, nie może pani tylko i wyłącznie z nim porozmawiać. Na fotce.com nie ma jakiegoś czarnego spisku, bo mam wrażenie że źle pani zrozumiała tą czarną listę.
Ma pani do dyspozycji resztę mężczyzn, mam nadzieję że wśród nich znajdą się odpowiedni rozmówcy.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 lipca 2018
wiolka41
wiolka41: szczerze pogadać.

Tutaj można pogadać i można nawet tukej pogodać.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  3 lipca 2018
wiolka41
wiolka41: Nigdzie nie można znależć nikogo komu można zaufać i szczerze pogadać.


leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  3 lipca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jest pani na czarnej liście konkretnego użytkownika, co za tym idzie, nie może pani tylko i wyłącznie z nim porozmawiać.


no to tez nie do konca tak, wrzucenie na czarna liste powoduje rowniez nie wiedziec czemu, brak mozliwosci pisania na forum w watkach zalozonych przez tego uzytkownika. to chyba jakis bug jest, ale tak to wyglada.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 lipca 2018
leon28
leon28: no to tez nie do konca tak, wrzucenie na czarna liste powoduje rowniez nie wiedziec czemu, brak mozliwosci pisania na forum w watkach zalozonych przez tego uzytkownika. to chyba jakis bug jest, ale tak to wyglada.

Oczywiście, jest to jak najbardziej logiczne i prawidłowe. Jeśli osoba dodaje nas na czarną listę świadczy to o tym, że nie ma chęci z nami rozmawiać. W takim razie w założonym przez tą osobę temacie, po co ma się udzielać ktoś kto nie jest mile widziany?
Ta pani korzysta z Czatu, tam chyba nie ma takich ograniczeń, nie jestem w temacie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.