OnOnOnOn1989
OnOnOnOn1989
  12 maja 2018 (pierwszy post)

Witam czy ktoś już zauważył ,że ten portal to teraz sama golizna ? jak wchodzi się na główną to co chwile gołe tyłki i bielizna itd...wiadomo ,że fajne ciało ładnie się patrzy ,ale chyba lepszy jest cukierek zawinięty którego odwijamy sami niż odwinięty przez setki ludzi ..jak myślicie ?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  12 maja 2018

Zgadzam się, lecz zawiniętemu cukierkowi nikt gwiazdy nie kupi a i mniej ocenek wpadnie. Wszystko kręci się wokół atencji i karmienia swojego ego, a wiadomo, że półnagim ciałem przyciągniesz więcej oczu.

Podejmujesz wyzwanie?
OnOnOnOn1989
OnOnOnOn1989
  12 maja 2018

No masz racje ...teraz wszyscy przeliczają wszystko na kasę
niestety..

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  12 maja 2018

Hmmm, a cóż to za rodzaj zmotywował owe damy do takiego działania?
Lub inaczej, kobieta z ładnym ciałem nie może wyglądać kusząco? To może ograniczyć zdjęcia do fotek pań w kombinezonach? d83dde02

Może jeszcze jedno, jaką tu sprawiedliwość drodzy Panowie widzicie w kwestii zdjęć w obcisłych spodenkach i obnażonych męskich torsów?
Hę?

Dodatkowe stwierdzenie: to wielkie halo powinno widnieć na transparentach ulic miast, plaż (nie tylko w Polsce bo zaraz ktoś wyskoczy z tekstem sezonowej mody...), itp..
Patrząc pod kątem posta autora wątku nie odnalazłby się w ciepłych krajach czy takim Hollywood.

Cóż... od strony Fotka Przyjaciela mogę dodać, że dokładamy wszelkich starań aby na stronie głównej jak i w profilach nie widniały zdjęcia naruszające obowiązujące zasady.

Muuri
Muuri
  12 maja 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam czy ktoś już zauważył ,że ten portal to teraz sama golizna ?

Tak, zauważyłem to :and:
OnOnOnOn1989
OnOnOnOn1989
  12 maja 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
esquilo
esquilo: Hmmm, a cóż to za rodzaj zmotywował owe damy do takiego działania? Lub inaczej, kobieta z ładnym ciałem nie może wyglądać kusząco? To może ograniczyć zdjęcia do fotek pań w kombinezonach? Może jeszcze jedno, jaką tu sprawiedliwość drodzy Panowie widzicie w kwestii zdjęć w obcisłych spodenkach i obnażonych męskich torsów? Hę?Dodatkowe stwierdzenie: to wielkie halo powinno widnieć na transparentach ulic miast, plaż (nie tylko w Polsce bo zaraz ktoś wyskoczy z tekstem sezonowej mody...), itp.. Patrząc pod kątem posta autora wątku nie odnalazłby się w ciepłych krajach czy takim Hollywood. Cóż... od strony Fotka Przyjaciela mogę dodać, że dokładamy wszelkich starań aby na stronie głównej jak i w profilach nie widniały zdjęcia naruszające obowiązujące zasady.

Ale się nie znamy więć nie wie "Pani" czy bym się odnalazł ,ale stwierdze ,że się odnajduje :) chodzi o to ,że większość strony głownej to kobiety pół nagie :)a nie mieszajmy mode i komercje w to bo zdjęcie pół nagiej zarabiającej modelki to coś innego a nastolatki-kobiety świecącej tyłkiem to :) raczej nie ten portal :)
UrszU
UrszU
  12 maja 2018

Na każdym kroku da się zauważyć że na tym portalu dzieją się cuda ...nie wspominając o " niestosownych propozycjach" ....no ale jak widać zarówno kobiety jak i mężczyźni, jak nie wiedzą w jaki sposób się zaprezentować to pokazują pół nagie zdjęcia bo tak najłatwiej...

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  12 maja 2018

Masło maślane w stylu "tłumaczy się winny" d83dde0f

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  12 maja 2018

to nie wina portalu a nowego "ja" współczesnej młodzieży....też krytykuję taka postawę kobiet, bo nie tak wyglądają realia dobrego zachowania....z resztą kto z nich zna życie gdzie nie było technologii

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

OnOnOnOn1989
OnOnOnOn1989
  12 maja 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

żadne masło maślane .Wypowiedz moja nie tłumaczy ,a szukam innej strony tego:) każdy ma swoje zdanie :) twoja odpowiedz będzie zawsze popierająca ten portal :) więc dla ciebie to norma pewnie :) ..tak zgadza się tu chodzi o wychowanie :)i niestety teraz nie ma żadnego wychowania,niestety ale masz racje te propozycje to jakaś masakra :) no ,ale ludzie robili to i będa robili niestety :)Moje zdanie już wyczerpane :) więc dziękuje wam za rozmowe :) w kulturalnym gronie :)

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 maja 2018

Jak dla mnie ten portal to coś w stylu "mydło i powidło".....od pokoi 5-10-15 po seks oferty.... nie dziw sie wiec temu co widzisz, bo osobiście nie znam 2 takiego portalu który miałby tak szeroki wachlarz "usług", a zarazem taki bajzel

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  13 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz sama golizna

Gdzie ? już dawno tu sutków nie widziałem ani żaby nie porównuj tego portalu do showupa czy innych zbiorników...
Konto usunięte
Konto usunięte: gołe tyłki i bielizna itd

Nie gołe tylko jest lato kobiety noszą zwiewną odzież bo się pocą jak świnie... bez obrazy XD
Konto usunięte
Konto usunięte: wiadomo ,że fajne ciało ładnie się patrzy


No to nie psiocz wolał byś aby były ubrane w golf albo co gorsza w burki ?
Moderatorzy są uczuleni na przesadną goliznę więc bądź pewny że nic co wybiega poza regulaminowy wystrój nie jest zostawiane bez uwagi.
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba lepszy jest cukierek zawinięty którego odwijamy sami niż odwinięty przez setki ludzi ..jak myślicie ?

Cukier to zło biała śmierć XD
A tak serio to jak facet odbiera kobietę zależy tylko od niego to że się podniecisz bo akurat ta nieszczęsna natura ciebie i nas wszystkich tak stworzyła nie świadczy że to coś złego... Życie jest zbyt krótkie a jak to mój wujek mówi Urodą i pieniędzmi trzeba się dzielić z ludźmi...
Oudiasz
Oudiasz
  13 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: OnOnOnOn1989: Witam czy ktoś już zauważył ,że ten portal to teraz sama golizna ? Tak, zauważyłem to

....he he WY kobiety ! nie udostępnia się zdjęć z cyckami na wierzchu.....a dziady jak psy na samwidok chu.....myślą. Same prowokujecie! Szanucie sie
Muuri
Muuri
  13 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ....he he WY kobiety ! nie udostępnia się zdjęć z cyckami na wierzchu.....a dziady jak psy na samwidok chu.....myślą. Same prowokujecie! Szanucie sie

Hmmm. .. :zonk:
Ja nie kobieta.
Serenity89
Serenity89
  13 maja 2018

Czego się nie robi by być popularnym to tak samo jak z celebrytami skandal jest najlepszy, na zwrócenie uwagi, takie jest moje zdanie bez urazy dla innych ale taka jest prawda

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.