smaker
smaker
  5 maja 2018 (pierwszy post)

Cześć co sądzicie o Legalizacj mj w pl ja jeatem za a wy

garwa
Posty: 1 (po ~51 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
garwa
  5 maja 2018

Nigdy w świecie karać gorzej niż za zlodziejstwo

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 maja 2018

dla debili zakaz pod karą śmierci

...Ignorance is bliss...
Muuri
Muuri
  5 maja 2018

Na nie.

iconlivin
iconlivin
  5 maja 2018

wszystko jest dla ludzi !

pozdro dla wariatow 4 2 0

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  5 maja 2018

Zalegizować marichunaen? Jestem w sumie na nie. Lecz jednocześnie nieco lepiej by było, gdyby nie ścigali tak ostro za gówniane ilości. Strach z połówką w kieszeni z domu wyjść.

Podejmujesz wyzwanie?
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  6 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jeatem za a wy

Do celów leczniczych pod nadzorem lekarza a i owszem ale na pewno nie dla już i tak debilnych ludzi zwłaszcza gimbusów i ludzi mających problem z samym sobą.... Ludzie to debile a pod wpływem maryśki czy dopalaczy albo nawet alkoholu już całkiem im odwala...
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  6 maja 2018
RexMundi
RexMundi: dla debili zakaz pod karą śmierci

Za gwałt 3 lata za morderstwo 5 lat a za maryśkę czapa XD
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  6 maja 2018

Ci co będą chcieli sobie zapalić, to i tak zapalą. Ani za, ani przeciw. Boli mnie tylko że ta nieszczęsna roślina przegrywa z gorzałą i tytoniem, które naprawdę niekorzystnie wpływają na organizm, a jednak są w sprzedaży.

CuteNinja
CuteNinja
  6 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Legalizacja Marichuany

Ja jestem za legalizacją słownika ortograficznego.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  6 maja 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Boli mnie tylko że ta nieszczęsna roślina przegrywa z gorzałą i tytoniem, które naprawdę niekorzystnie wpływają na organizm, a jednak są w sprzedaży.

Otóż to, milordzie. Zioło ani nie siada tak na wątrobę, ani nie wpływa tak na percepcję, że robisz awantury czy inne rzeczy, których na trzeźwo byś nie uczynił. To używka dla myślicieli :D
Podejmujesz wyzwanie?
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  6 maja 2018

Jestem na tk. Mam znajomych co palą (ja sam nigdy nic nie paliłem, anie nie zamierzam ), i z ich zachowania można wywnioskować tylko jedno. Jest to lepsze od alkoholu czy innych używek. Po innych środkach ludzie są roztargnieni, nerwowi, a po paru buchach bujają w obłokach. I przeważnie wyluzowani.

Melomaniak
Melomaniak
  6 maja 2018

Maryśka nigdy nie będzie zalegalizowana w Polsce. Gangsterka ma z niej za dużą kasę by pozwolić na coś takiego.

tibauld
tibauld
  6 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć co sądzicie o Legalizacj mj w pl ja jeatem za a wy

W tym kraju i tak jest za wielu zamulonych durni. :(
Eldim
Eldim: Otóż to, milordzie. Zioło ani nie siada tak na wątrobę, ani nie wpływa tak na percepcję, że robisz awantury czy inne rzeczy, których na trzeźwo byś nie uczynił.

Ludzie mają różne osobowości, kloszardzie.
Eldim
Eldim: To używka dla myślicieli :D


Ile ton zioła byś nie wypalił, z durnia mądrym się nie staniesz. W Twoim wypadku, zapewniam.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: legalizowana w Polsce. Gangsterka ma z niej za dużą kasę by pozwolić na coś takiego

I właśnie na tym polega legalizacja aby odtąd rząd rżnął haracz od sprzedaży w postaci akcyzy na te dobro luksusowe.

Póki co mamy rząd który woli karać niż zarabiać na tym jak na papierosach czy alkoholu.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.