adamadam84
Posty: 6 (po ~165 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 23
adamadam84
  4 maja 2018 (pierwszy post)

zagladam na Fotke i widze, ze ktos przegladal moj profil, klikam, a tam wiadomosc ze jestem na czarnej liscie. Coraz wiecej bab bez bolca dostaja p...ca

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  5 maja 2018

W takich sytuacjach mi pomaga


Lek nie refundowany przez NFZ

JaPa085
JaPa085
  5 maja 2018

Eeee. To jest najlepsze. Kilka sztuk lub kratek i Będziesz totalnie znieczulony. Uwież. To pomaga. Ale Niestosój tego często. To grozi alimentami i innymi problemami.

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  5 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: (...)Ale Niestosój tego często. To grozi alimentami i innymi problemami.


...i kalectwem umysłowym.

Jednak maść na ból dupy jest praktyczniejsza i nie pozostawia ubytków w życiorysie d83dde01
Magda Gejzer też ją poleca.
adamadam84
Posty: 6 (po ~165 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 23
adamadam84
  5 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Eeee. To jest najlepsze. Kilka sztuk lub kratek i Będziesz totalnie znieczulony. Uwież. To pomaga. Ale Niestosój tego często. To grozi alimentami i innymi problemami.

nie polecaj czegos, co u ciebie nie dziala. Znam lepszy srodek.
AlbertGdansk
AlbertGdansk
  5 maja 2018

coraz więcej na tym czacie kures.wa,

Erf
Erf
  5 maja 2018

Jak na razie to ty bóldupisz, że Cie baby blokują, wiec to chyba ty dostajesz pie.dolca od braku możliwości użycia swojego bolca, przegrywie.

Muuri
Muuri
  6 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest najlepsze

Tyskie jest dobre ale najlepsze jest harnaś :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: debilizm sie coraz bardziej rozrasta

U mnie na całe szczęście rozwój tego się przystopował, nie rozrasta się już :swir:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.