lukasz88d
lukasz88d
  27 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Jestem ciekawa opinii zwykłych ludzi na temat osób transpłciowych.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  27 kwietnia 2018

choroba

Muuri
Muuri
  27 kwietnia 2018

To zaburzenie tożsamości płciowej w założeniu, że jest się kimś innym, niż określa to fizyczna rzeczywistość organizmu. To przypadek podobny do osoby cierpiącej na skutek anoreksji: przegląda się ona w lustrze i myśli, że ma poważną nadwagę.

leon28
leon28: choroba

Dokładnie.
Erf
Erf
  28 kwietnia 2018

Jw. Zaburzenie psychiczne.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  29 kwietnia 2018

Tylko jak to interpretowac? Co gorcze urodzic sie facetem a w glowie czuc sie kobieta czy wrecz przeciwnie byc kobieta a w glowie facetem.... eh 7 miliardow ludzi i tyle samo trosk i zmartwień.

ToTylkoYo
wpis jest ukryty
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 kwietnia 2018

Wiekszosc ludzi na swiecie ma jakies problemy ze zdrowiem. Ogromna liczba ludzi ma problemy z zaakceptowaniem samego siebie czy czyms innym. Jezeli ktos ma sie czuc lepiej jako płeć przeciwna od tej z jaka sie urodzil/a, to nie mam z tym problemu bo to nie jest moj zasrany interes. Jezeli taka osoba realizuje sie w jakichkolwiek funkcjach spolecznych i jest dobra w tym co robi to takze nie mam z tym problemu. Ciesze sie ze ani ja ani nikt inny nie ma tak powaznych dolegliwosci. Nie mam wątpliwosci ze jako osoba transplciowa mozna być dobrym człowiekiem i odpowiedzialnym obywatelem.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co gorcze urodzic sie facetem a w glowie czuc sie kobieta czy wrecz przeciwnie byc kobieta a w glowie facetem....

Albo jeszcze gorzej. Urodzić się facetem, w głowie czuć się jak facet a i tak zachowywać się jak jakaś baba.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  29 kwietnia 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: w głowie czuć się jak facet a i tak zachowywać się jak jakaś baba

iconlivin
iconlivin
  5 maja 2018

normalna sprawa

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.