Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  22 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Czesc jak sie czujecie po malej kawie? Chodzi o taka bez mleka. Wczoraj rano zrobilam sobie Mala kawe 2 lyzki I zalalam filizanke woda lecz nie do pelna. Wypilam I na poczatku bylo wszystko ok ale po poludniu bylam tak mocno pobudzona ze nie panowalam nad emocjami ;/ tez tak macie? Ja tak zawsze mam po kawie lub po energetyku. Nie pije tego codziennie.wiec nie wiem czemu tak sie dzieje ;( to nie pozwala Normalnie fukcjonowac. Prosze o rade co zrobic jesli nie moge pic kawy ani energetykow a chce byc pelna sil

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

RedRiding1978
RedRiding1978
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A no A no


Muszę się z tym przespać d83dde02d83dde09
JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę się z tym przespać

Bosko d83dde09d83dde18
RedRiding1978
RedRiding1978
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bosko


Wiesz, że wiem, że Ty wiesz
toniesz - płynę, to też
czy to jest miłość
czy coś pomiędzy, mniej więcej d83dde02d83dde09
JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to jest miłość

wszystko jest miłością d83dde18263a
JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018

Kiedys wszystko dostrzeże sie z poziomu bezwarunkowej miłosci, tak mocnej ze nie do opisania ludzkimi słowami d83dde18

ToksycznawalutA
ToksycznawalutA
  30 kwietnia 2018

yeerba herbata jest najlepsza bez skutków ubocznych i bez zejść mozna wypic ok 5 szklanek na dzien

NocnyJastrzab
Posty: 43134 (po ~124 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 215
NocnyJastrzab
  30 kwietnia 2018
Principessa
Principessa: Czesc jak sie czujecie po malej kawie? Chodzi o taka bez mleka. Wczoraj rano zrobilam sobie Mala kawe 2 lyzki I zalalam filizanke woda lecz nie do pelna. Wypilam I na poczatku bylo wszystko ok ale po poludniu bylam tak mocno pobudzona ze nie panowalam nad emocjami ;/ tez tak macie? Ja tak zawsze mam po kawie lub po energetyku. Nie pije tego codziennie.wiec nie wiem czemu tak sie dzieje ;( to nie pozwala Normalnie fukcjonowac. Prosze o rade co zrobic jesli nie moge pic kawy ani energetykow a chce byc pelna sil


Może po prostu miałaś chcice.
AdamA
Posty: 6 (po ~13 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
AdamA
  1 maja 2018

Jest ktoś

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.