AngelikaVeronikaa
AngelikaVeronikaa
  13 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Ty mi pod zdj 10 i miły kom a ja tobie . Prawie jak lajk za lajk xdd

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  13 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W życiu i tak nikt mnie tu nie zna! Umiesz pływać, to się topię zanim się namyślisz mnie ratować. Ty mojej subiektywnej oceny i tak nie chcesz, bo wiesz jakby było!

Czy ja wiem, jak zaraz napisze duzymi literami kim jestes to pare ludzi sie znajdzie. :ziober2:
Cios ponizej pasa. :rotfl: Kto by chcial wlosy, ulozone na wieczor, moczyc dla Ciebie. :ziober2:

Nie, nie chce. Sama siebie oceniam i mi to wystarczy. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie mną, jak tak! Dostałaś coś więcej ale wiadomo jak ja jestem doceniany. :(

Wiem, wiem... ale proba nie kosztuje. :D
Moze ja chcialam wlasnie kwiatka na pamiatke? :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest tak samo poważny, jak N. dzisiaj

Zaraz bana dostaniesz za nieposluszenstwo. :ninja:
Taaaak, mam dzis swietny humor :-).

Bez odbioru! Ide sobie stad. :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
kx2
kx2
  13 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Czy ja wiem, jak zaraz napisze duzymi literami kim jestes to pare ludzi sie znajdzie. Cios ponizej pasa. Kto by chcial wlosy, ulozone na wieczor, moczyc dla Ciebie. Nie, nie chce. Sama siebie oc

Po moim stylu pisania idzie to wywnioskować, Sherlocku! Poza tym fejm bije ode mnie na kilometr!
Bab niby nie biję ale Ty TKO zaliczyć musisz! Nie mocz idź na jakąś randkę, masz rację! :ninja:
Dobra, dobra. :ninja:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wiem, wiem... ale proba nie kosztuje. :D Moze ja chcialam wlasnie kwiatka na pamiatke? :(


Próbuj kimś innym!
Ja go od Ciebie bez okazji dostałem i też pamiątki nie mam! Ty zawsze coś chcesz!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zaraz bana dostaniesz za nieposluszenstwo. Taaaak, mam dzis swietny humor :-). Bez odbioru! Ide sobie stad.


Jużci się go boję, jak cholera!
:ninja:

Trzaśnij tylko dobrze drzwiami. :ninja:
Muuri
Muuri
  13 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty mi pod zdj 10 i miły kom a ja tobie .

A sam komentarz wystarczy :ziober2:
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  13 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty mi pod zdj 10 i miły kom a ja tobie . Prawie jak lajk za lajk xdd



Jak można na serio brać oceny i jeszcze się nimi przejmować.... jak ktoś ma krzywy ryj to wiadomo że będzie zbierał niskie oceny za brzydkie zdjęcia. To proste jak CEP.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.