BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Jak w temacie.

JaJesteem
JaJesteem
  30 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja nie mam już złudzeń. Za dużo się "zblatowało"

A ja pomimo wszystkiego jestem dobrej myśli, to ta mysl buduje nam raj, musimy uczyc sie ponownie stwarzać raj własnymi wizjami, myślami, wyobraźnia, to jest fizyka kwantowa, im silniejsza nasza wizja tym szybciej ona sie materializuje d83dde0a
JaJesteem
JaJesteem
  30 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nauczyli cię konstruować cepy, a nie nauczyli cię jak ich używać

to co ludzie konstruują w to nie wnikam i jak sie tym bawią tez mi nie jest potrzebne 263ad83dde0a
JaJesteem
JaJesteem
  30 kwietnia 2018

Tak samo jak umarli niech chowają umarłych ... d83dde09

RedRiding1978
RedRiding1978
  30 kwietnia 2018

Jabit cytadela d83dde02d83dde02d83dde02 Co ty pindolisz?!! Podaj nr do twojego dilera, to kupię działkę u niego d83dde02

RedRiding1978
RedRiding1978
  30 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: RedRiding1978: a gdy wróciłeś pod rodzinny płot w głowie zostało tylko H2O(dualizm) no faktycznie nie ogarniam tego twego wywodu dualnego


Proste jak konstrukcja cepa. Nauczyli cię regułek formułek, broszurek i "inteligentnych" słów, a nie nauczyli cię poprawnie pisać po "polskiemu"?! Nie z przymiotnikami w stopniu równy, piszemy łącznie czyli powinno być NIECZYSTE d83dde02Ty chociaż czasami mózgu używasz do samodzielnego myślenia?! Jak ja nie dorastam ci do d**y to ty mnie nawet do pięt d83dde02
JaJesteem
JaJesteem
  30 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: twojego dilera

odsyłam do Boga Ojca d83dde0a
JaJesteem
JaJesteem
  30 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty chociaż czasami mózgu używasz do samodzielnego myślenia?!

Bog Ojciec za mnie myśli a to ubrane jest w najwyższą doskonałość, kto tego nie dostrzega jeszcze nie jest godzien Syna Bożego, Ktory jest z Ojca i w Ojcu d83dde0a
RedRiding1978
RedRiding1978
  30 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: odsyłam do Boga Ojca


to w końcu do kogo mnie odsyłasz? Do Boga, czy do Ojca? d83dde02
JaJesteem
JaJesteem
  30 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: mózgu

Całe zycie budzicie sie w swych mózgach a serca wasze pozostają z kamienia, i temu pomrzecie bez świadomości tego skąd przychodzicie i dokąd zmierzacie, a strach iluzji, której tak wytrwale służycie uwiezi wasze części ducha w niej na wieki d83dde09 To zwie sie Biblijnym strachem i zgrzytaniem zębów ... 263a
RedRiding1978
RedRiding1978
  30 kwietnia 2018

Nic dwa razy się nie zdarza
i nie zdarzy. Z tej przyczyny
zrodziliśmy się bez wprawy
i pomrzemy bez rutyny.
Choćbyśmy uczniami byli
najtępszymi w szkole świata,
nie będziemy repetować
żadnej zimy ani lata.
Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Wczoraj, kiedy twoje imię
ktoś wymówił przy mnie głośno,
tak mi było jakby róża
przez otwarte wpadła okno.
Dziś, kiedy jesteśmy razem,
odwróciłam twarz ku ścianie.
Róża? Jak wygląda róża?
Czy to kwiat? A może kamień?

Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne.
Uśmiechnięci, współobjęci
spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody.
d83dde09

JaJesteem
JaJesteem
  30 kwietnia 2018

Mozg odłączony od serca nic nie znaczy, on sam prowadzi na manowce, kiedy wy to wreszcie zrozumiecie ... 263a

JaJesteem
JaJesteem
  1 maja 2018

Zajmujecie sie intelektualnymi pierdołami cały czas coraz mocniej odłączając się od mocy serca, a to wiąze sie z zagubieniem i niewiedzą skąd sie przychodzi i do kąd zmierza ... 263a Budzcie sie w swych sercach, bo u większości jest w tym miejscu czarna dziura, a powinno płynąc swiatło jasniejsze od słonca i to powinno byc niemal widzialne na poziomie zmysłów fizycznych a nie koniecznie tylko energetycznego widzenia :)

JaJesteem
JaJesteem
  1 maja 2018

Czy myslicie ze obraz Faustyny powstał przypadkiem? ten obraz jest kluczem 263a

RedRiding1978
RedRiding1978
  1 maja 2018

Do lasu iść muszę, by zgubić swój rozum(najlepiej zgłupieć) a odnaleźć duszę d83dde02

JaJesteem
JaJesteem
  1 maja 2018

Las to jest dom ojca, kto nie moze np długo wytrzymac w lesie np przy duzym dębie to ma sporo progamow dualnych (matrixowych) do przepracowania 263a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.