BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Jak w temacie.

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018

Bo na pokładzie było tyle osób i ofiar ile miesięcznic. Każda ofiara tamtej tragedii narodowej została upamiętniona w taki sam sposób. Bez względu na to, z jakiego ugrupowania pochodziła i do jakiej partii należała. W obliczu śmierci, wszyscy jesteśmy równi

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  11 kwietnia 2018

Świeć panie nad ich duszami AMEN :ninja:

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 kwietnia 2018

Dość już. Każda żałoba kiedyś się kończy.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Muuri
Muuri
  11 kwietnia 2018

Nie interesuje mnie to, za mojego psa świętej pamięci nie ma w telewizji rocznicy żałobnej, więdz czy koniec będzie smoleńskiej czy nie lata mi to.

Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  11 kwietnia 2018

Koniec jednej pożywki dla mas,spodziewajmy się następnej,oby nie gorszej.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  13 kwietnia 2018

Szkoda bo zapowiadalo sie ze pociagna do wyborow...

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  13 kwietnia 2018
Nafucony
Nafucony: spodziewajmy się następnej,oby nie gorszej.

Miesięcznica miesięcznic.
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  13 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nic tak nie robi dobrego PR jak próba odebrania Polakom wolności słowa i zgromadzeń i wyznania :) Ciekawe ile razy katolicy próbowali zakłócić żydowską,syjonistyczną paradę "równości"? :)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  16 kwietnia 2018

Jestem za wolnoscia slowa ale nie za pieniadze podatnikow. Rozumiem uczczenie pamieci ale wszystko ma swoje granice.

RedRiding1978
RedRiding1978
  16 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wiesz doskonale o tym, że gdyby nie zadymy pewnej grupy osób, to zaangażowanie policji i służb porządkowych byłoby zbyteczne?! Spokojnie by się pomodlili, przeszli złożyć kwiaty i na tym koniec. Wiesz prawda?! A jak nie wiesz to się upewnij czy aby na pewno tylko twój punkt widzenia świata ma rację bytu.Pranie mózgu możesz robić takim którzy jak ty, fruwają w obłokach, albo ich myślenie jest tak POprawne POlitycznie jak twoje . Granice ma, bo dobiegły końca.

kamin
kamin
  17 kwietnia 2018

nie przynosiły oczekiwanego efektu -spada poparcie.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  22 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Granice ma, bo dobiegły końca

i co teraz? żądamy igrzysk, żądamy chleba, a co? gawiedź też ma swoje prawa

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  22 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic tak nie robi dobrego PR jak próba odebrania Polakom wolności słowa i zgromadzeń i wyznania :) Ciekawe ile razy katolicy próbowali zakłócić żydowską,syjonistyczną paradę "równości"? :)

trochę tego było

ale Mośkom nosa utarliśmy, ustawą o IPN-ie i projektem ustawy reprywatyzacyjnej, mam nadzieję, że pisiory nie okaża się jajkiem gotowanym na miękko tak jak platformersi, którzy w tej kwestii okazali się POpapranymi platfusami mentalnymi,
Duda też dał ciała, miejmy nadzieję, że Trybunał pokaże większe jaja

Pamieci Nagrobna, pan z toba, a ty z panem, spoczywaj w pokoju, amen

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 kwietnia 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: pisiory nie okaża się jajkiem gotowanym na miękko tak jak platformersi

Już dawno okazali sie takim samym kiblem jak PO. Kolejny rząd wybrany jako tzw " lepsze zło " i elektorat który żyje niekonczoncą się jadką.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.