powiAdam84r
Posty: 28 (po ~179 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 7
powiAdam84r
  5 kwietnia 2018 (pierwszy post)

jak w tytule, aktorstwo słabe lecz sytuacja dosadnie przedstawiona https://www.youtube.com/watch?v=PqbwtxE3I3Y

Erf
Erf
  6 kwietnia 2018

Znowu to piedolenie, jezu.

GNEBICIEL
wpis jest ukryty
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  6 kwietnia 2018

monotematyczne te wasze żale dupy.

Erf
Erf
  6 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Erf: jezu.


Tak.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak.

NieMartwSie
NieMartwSie
  7 kwietnia 2018
leon28
leon28: NieMartwSie: Wiem, że tak nie jest, a raczej do momentu. Gdy było biednie i stabilnie było cacy a gdy skończyliśmy szkołę, zrobiła rok przerwy od szkoły i poleciał na swoje. Ja zacząłem zarabiać już 3 najniższe, ona jedną, nigdy nie poszło o pieniądze bo w wyj *bałem lote z domu jak miałem 17 lat i ogarniałem z nią życie jakie było Nie złeale tez bez luksusów Szloch chce sponsora, księżniczka księcia, a ta najlepsza jest tą, która przy*******i z Tobą w ciemność, bowie, że jakoś to będzie, ale to gatunek na wymarciu przeczytalem ten post rano, nie zrozumialem. pomyslalem, ok, jest wczesnie, przeczytam go pozniej jeszcze raz, moze cos ze . Momna nie tak. ale po kilku h czytam go znowi i ponownie nie bardzo rozumiem. mozesz wyjasnic o co ci tak na prawde chodzi?
morał z tego taki, że nie masz tyle rodzaji kobiet ile kobiet :) a z największej księżniczki jak bieda przyciśnie to może wyjść zwykła k***a
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego akurat biedniejszą ?


Już ci żabciu biegnę z pomocą xd Bo tylko tej biedniejszej może zaimponować swoją kasą i zawrócić jej nią w głowie. Taki typowy, niemal książkowy przykład snoba. Naprawdę bogaci, uważać go będą za dorobkiewicza, drobnego ciułacza, a w gruncie rzeczy, biedaka. Pomiędzy naprawdę bogatymi nie ma czego szukać, bo go wyśmieją i ma tego świadomość
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018

żabciu, mam nadzieję, że kiedy cie pocałuję, to zmienisz się w bogatego księcia(z baśni tysiąca i jednej nocy) na karym koniu xd

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: żabciu, mam nadzieję, że kiedy cie pocałuję, to zmienisz się w bogatego księcia(z baśni tysiąca i jednej nocy) na karym koniu xd

zawsze wydawalo mi sie, ze ci ksiazeta jezdzili na bialych, ale moze czytalem inne bajki ;-)
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018
leon28
leon28: zawsze wydawalo mi sie, ze ci ksiazeta jezdzili na bialych, ale moze czytalem inne bajki ;-)


Bo jak już proszę księcia, książę, to niechże już ma te walory które mnie się podobają :)

Biały(chodzi o czystość krwi) z czarną skórą,(chodzi o ubarwienie) ponad wszystkie konie górą :) Zanim znów się zgubią jak Jasiu w lesie xd
EddarT
Posty: 6 (po ~39 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
EddarT
  8 kwietnia 2018

Ten filmik doskonale ukazuje jak większość kobiet patrzy na zwykłego szarego faceta.
Drogie panie pamiętajcie liczy piękno wewnętrzene a nie grubość portfela. d83dde09

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 kwietnia 2018
EddarT
EddarT: Ten filmik doskonale ukazuje jak większość kobiet patrzy na zwykłego szarego faceta. Drogie panie pamiętajcie liczy piękno wewnętrzene a nie grubość portfela.


panowie wezcie sie w garsc, nie badzcie miekkimi fajami, co niepowodzenia tlumacza sobie najczesciej glupota lasek i setka innych wymowek.
mierzcie sily na zamiary i pamietajcie, co was nie zabije to was wzmocni ;-)
Erf
Erf
  9 kwietnia 2018
EddarT
EddarT: Drogie panie pamiętajcie liczy piękno wewnętrzene

Ciekawe, czy również będziesz korzystał z tej dewizy, jak podbije do Ciebie gruba, brzydka dziołcha. :-)
EddarT
Posty: 6 (po ~39 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
EddarT
  9 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe, czy również będziesz korzystał z tej dewizy, jak podbije do Ciebie gruba, brzydka dziołcha. :-)

Co kto lubi :P
Nie sądzisz?
Erf
Erf
  9 kwietnia 2018
EddarT
EddarT: Co kto lubi :P Nie sądzisz?

No ja sądzę. Ale Ty chyba nie, skoro kierujesz takie patetyczne apele. Chyba, że uważasz, że powinny dotyczyć tylko kobiet i jeno one mają spoglądać na piękno wewnętrzne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.