powiAdam84r
Posty: 28 (po ~179 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 7
powiAdam84r
  5 kwietnia 2018 (pierwszy post)

jak w tytule, aktorstwo słabe lecz sytuacja dosadnie przedstawiona https://www.youtube.com/watch?v=PqbwtxE3I3Y

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  5 kwietnia 2018
powiAdam84r
powiAdam84r: jak w tytule, aktorstwo słabe lecz sytuacja dosadnie przedstawiona https://www.youtube.com/watch?v=PqbwtxE3I3Y


zawsze lepiej byc zdrowym pieknym i bogatym niz biednym.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  5 kwietnia 2018

Kobiety nie lecą na kasę tylko na stabilność finansową :ziober2:

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  5 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety nie lecą na kasę tylko na stabilność finansową


to z innej beczki
panowie raczki w gore, kto majac do wyboru
dziewczyny o takiej samej urodzie, charakterze itd. swiadomie wybierze ta biedniejsza.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  5 kwietnia 2018
leon28
leon28: dziewczyny o takiej samej urodzie, charakterze itd. swiadomie wybierze ta biedniejsza.

Dlaczego akurat biedniejszą ? Z litości ? czy z założenia że tej zamożniejszej łatwiej by było zerwać jak tej biednej która będzie czuła wspomnianą stabilność finansową :D... Zawsze można iść na kompromis i mieć obie żonę i kochankę XD
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  5 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze można iść na kompromis i mieć obie żonę i kochankę XD

no to wlasnie jest najczestrza wada postawy u zonatych facetow.
- du*a na boku -)
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  5 kwietnia 2018

Kobiety nie lecą na kasę tylko na pozycję społeczną :D

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  5 kwietnia 2018
Adrian3303
Adrian3303: pozycję społeczną

Jedno nie wyklucza drugiego XD Zazwyczaj POZYCJA społeczna idzie w parze z zamożnością widziałeś kiedyś biedaka ze statusem społecznym ? Matka Teresa się nie liczy xD i duchowni ani szamani wioskowi XD
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  5 kwietnia 2018

Nie przypominam sobie żebym napisał, że jedno wyklucza drugie XD

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  5 kwietnia 2018
Adrian3303
Adrian3303: Nie przypominam sobie żebym napisał, że jedno wyklucza drugie XD

No i dla tego obie te przypadłości są mile widziane a nawet pożądane u faceta XD... A to czy gruby, chudy, stary brzydki, cham czy prostak lub alkoholik to już mało istotne niedogodności które może kobieta przełknąć....że tak to określę....Grunt aby rachunki było komu opłacać XD....Tak wiem kobiety to nie materialistki...(sarkazm)
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 kwietnia 2018

Takie generalizowanie można sobie o kant dupy obić. :ziober2:
Szukajcie niezależnych, inteligentnych kobiet a nie tych, które wyznają zasadę: fura, skóra i komóra.
Uuuups, jest problem. Takim kobietom trzeba zaimponować i odpowiadać. Zostaje narzekanie na kobiety i ich chęć stabilności.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RedRiding
RedRiding
  5 kwietnia 2018

Każda kobieta powinna mieć 4 zwierzęta :)

Norki w szafie
Jaguara w garażu
Tygrysa w łóżku
I osła który by na to wszystko zapracował xd

NieMartwSie
NieMartwSie
  5 kwietnia 2018

Wiem, że tak nie jest, a raczej do momentu. Gdy było biednie i stabilnie było cacy a gdy skończyliśmy szkołę, zrobiła rok przerwy od szkoły i poleciał na swoje. Ja zacząłem zarabiać już 3 najniższe, ona jedną, nigdy nie poszło o pieniądze bo w wyj *bałem lote z domu jak miałem 17 lat i ogarniałem z nią życie jakie było Nie złeale tez bez luksusów Szloch chce sponsora, księżniczka księcia, a ta najlepsza jest tą, która przy*******i z Tobą w ciemność, bowie, że jakoś to będzie, ale to gatunek na wymarciu

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  6 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, że tak nie jest, a raczej do momentu. Gdy było biednie i stabilnie było cacy a gdy skończyliśmy szkołę, zrobiła rok przerwy od szkoły i poleciał na swoje. Ja zacząłem zarabiać już 3 najniższe, ona jedną, nigdy nie poszło o pieniądze bo w wyj *bałem lote z domu jak miałem 17 lat i ogarniałem z nią życie jakie było Nie złeale tez bez luksusów Szloch chce sponsora, księżniczka księcia, a ta najlepsza jest tą, która przy*******i z Tobą w ciemność, bowie, że jakoś to będzie, ale to gatunek na wymarciu

przeczytalem ten post rano, nie zrozumialem. pomyslalem, ok, jest wczesnie, przeczytam go pozniej jeszcze raz, moze cos ze mna nie tak.
ale po kilku h czytam go znowi i ponownie nie bardzo rozumiem.
mozesz wyjasnic o co ci tak na prawde chodzi?
Muuri
Muuri
  6 kwietnia 2018

Niech sobie lecą na kasę zdrowia za to nie kupią, wiec po co lecieć.

Lepiej żyć biednie być szczęśliwym i zdrowym, na chleb się zawsze znajdzie żeby chociaż dzieci nakarmić.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.