Avatar użytkownika rockyboy82rockyboy82
Posty: 12 (po ~216 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
rockyboy82
  1 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Dziewczyny jaki wzrost faceta uznalybyscie za wzrost niski?

mariusz39am
Posty: 1 (po ~6 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
wpis jest ukryty
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  4 kwietnia 2018

Mówia że rozmiar nie ma znaczenia ale wszyscy wiemy ze kłamią :)

Avatar użytkownika rockyboy82rockyboy82
Posty: 12 (po ~216 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
rockyboy82
  4 kwietnia 2018

Klamia te co tak mowia ale wiele mowi,ze rozmiar wlasnie znaczenie ma :P.Czasami mozna przeczytac,ze ma byc np min 180cm i 18cm ;)

Nawijka1987
Nawijka1987
  4 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Mówia że rozmiar nie ma znaczenia ale wszyscy wiemy ze kłamią :)

Dokładnie, kobiety kłamią i grają.

rockyboy82
rockyboy82: Klamia te co tak mowia ale wiele mowi,ze rozmiar wlasnie znaczenie ma :P.Czasami mozna przeczytac,ze ma byc np min 180cm i 18cm ;)

W pewnym sensie tak, bo jak wszędzie przesada nie wskazana. Ani za mały nie może być ani za duży. Średnia krajowa to 15-17. We wszystkich badaniach jest 15-17. Jak jest za duży, to seks może być bardzo bolesny dla partnerki. d83dde02 Kobiety mają zbyt bardzo duże wymagania haha .
Maryla
Maryla
  4 kwietnia 2018

z mojej perspektywy ciężko być niższym ode mnie, więc trudne pytanie :rotfl:

Avatar użytkownika rockyboy82rockyboy82
Posty: 12 (po ~216 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
rockyboy82
  5 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W pewnym sensie tak, bo jak wszędzie przesada nie wskazana. Ani za mały nie może być ani za duży. Średnia krajowa to 15-17. We wszystkich badaniach jest 15-17. Jak jest za duży, to seks może być bardzo bolesny dla partnerki. Kobiety mają zbyt bardzo duże wymagania haha .


Mysle,ze srednia w PL to jest bardziej te 17cm niz 15cm.Skad wiem?A no z kilku zrodel ale to informacje z pierwszej reki niejako.Wiem to chocby od kolezanek.Ich akurat mam sporo.Chyba jestem czesto "friend-zonowany"! :D

Z tymi wymaganiami bywa roznie-jedne maja wymagania,inne maja duze wymagania,pozostale maja wymagania mniejsze.Ale najbardziej dziwne jest kiedy kobieta mowi,ze rozmiar nie ma zadnego znaczenia.To stwierdzenie jest glupie po prostu.Partnerzy musza sie dobrac odpowiednio takze pod wzgledem seksualnym.Nie ma tak na pewno,ze kazdy pasuje do kazdego w tej kwestii.I teraz,jesli facet bedzie np sporo ponizej przecietnej dl (a zwlaszcza obwodu) to nie ma mowy,ze zadowoli kobiete,ktora nie bedzie z nim kompatybilna.Chociaz duzo ponizej przecietnej moze byc problematyczne czesciej niz rzadziej.Ok,temat rzeka,nie ma co sie rozwodzic za bardzo :P
Avatar użytkownika rockyboy82rockyboy82
Posty: 12 (po ~216 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
rockyboy82
  5 kwietnia 2018
Maryla
Maryla: z mojej perspektywy ciężko być niższym ode mnie, więc trudne pytanie


Niby tak ale ponoc wiekszosc wlasnie niskich kobiet woli wyzszych facetow (z tego co widze chodzac po miescie to rzeczywiscie sie potwierdza)chociazby po to by mial kto ich bronic skoro one takie male sa :P.Nie mowie,ze wszystkie tak maja.Jesli Ty masz inne upodobania to mozesz byc wyjatkiem,ktory potwierdza regule :)
Maryla
Maryla
  5 kwietnia 2018
rockyboy82
rockyboy82: Niby tak ale ponoc wiekszosc wlasnie niskich kobiet woli wyzszych facetow

true. ja 157, mąż 2m :-)
Avatar użytkownika rockyboy82rockyboy82
Posty: 12 (po ~216 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
rockyboy82
  5 kwietnia 2018
Maryla
Maryla: rockyboy82: Niby tak ale ponoc wiekszosc wlasnie niskich kobiet woli wyzszych facetow true. ja 157, mąż 2m :-)


A no wlasnie.Widze to tez obserwujac ludzi w miescie.Zreszta mam takich znajomych-ona mniej wiecej 154cm,on ok 195cm :)
Avatar użytkownika rockyboy82rockyboy82
Posty: 12 (po ~216 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
rockyboy82
  5 kwietnia 2018
Maryla
Maryla: rockyboy82: Niby tak ale ponoc wiekszosc wlasnie niskich kobiet woli wyzszych facetow true. ja 157, mąż 2m :-)


A no wlasnie.Widze to tez obserwujac ludzi w miescie.Zreszta mam takich znajomych-ona mniej wiecej 154cm,on ok 195cm :)
SzeweraP
Posty: 7 (po ~15 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 5
SzeweraP
  7 kwietnia 2018

Hej szukam partnerki

CuteNinja
CuteNinja
  7 kwietnia 2018
rockyboy82
rockyboy82: ponoc wiekszosc wlasnie niskich kobiet woli wyzszych facetow

Ja myślę, że to nie jest kwestia "wolenia" kobiety, tylko mężczyzny właśnie - częściej zwracają na mnie uwagę właśnie ci bardzo wysocy, niż ci średniego wzrostu - być może mają lepiej rozwinięty instynkt opiekuńczy. Albo lubią żarciki o tym, że ktoś gdzieś nie musi po coś klękać :ninja: W każdym razie mi osobiście jest wszystko jedno, czy mój partner ma 170 czy 190 cm.
Avatar użytkownika rockyboy82rockyboy82
Posty: 12 (po ~216 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
rockyboy82
  7 kwietnia 2018

Pewnie jest tez tak jak mowisz,faceci ogolnie lubia opiekowac sie kobietami a ci wysocy mozliwe,ze tym bardziej.No ale z drugiej strony to nie jestem pewien czy to facet wybiera kobiete.Ale to juz temat na inna dyskusje :P
Z tym klekaniem to tez zle bo przeciez jesli niska nie musi klekac to jednak musi troche sie pochylac a wtedy obciaza plecy i kontuzja gotowa haha :)
Wiec nie masz preferencji wzrostowych.To dobra wiadomosc dla niskich facetow ale,z tego co wiem,wiekszosc kobiet woli tych wyzszych.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.