Erf
Erf
  31 marca 2018 (pierwszy post)

Cześć.

Jak tam nastrój na długi weekend? Święta rodzinne, czy jakoś inaczej?
Co najpyszowszego macie przygotowane? Szukam inspiracji. :D

Miłego i Wesołych! :-)

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 kwietnia 2018
Eldim
Eldim: Masz ustawiony parametr na przegladanie obydwu plci?

Ja też mam. Co w tym dziwnego? :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  2 kwietnia 2018

Nie, nie będę atakował homoseksualizmu, choć z pewnością również mu nie kibicuję. Dziwi mnie ów parametr w kontekście Sarny. Jednak motyw takiego poszukiwania może być różny. Osobiście od czasu do czasu przeglądam stronę główną męskich profili, by zobaczyć jak nisko niektórzy z nich upadli.

Podejmujesz wyzwanie?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 kwietnia 2018
Eldim
Eldim: Nie, nie będę atakował homoseksualizmu, choć z pewnością również mu nie kibicuję. Dziwi mnie ów parametr w kontekście Sarny. Jednak motyw takiego poszukiwania może być różny. Osobiście od czasu do czasu przeglądam stronę główną męskich profili, by zobaczyć jak nisko niektórzy z nich upadli.

Obydwie płcie to chyba biseksualizm, a nie homo ;).
Jeśli chodzi o nią to śmiem twierdzić, że po prostu nie była zalogowana i stąd zdjęcia osób dwóch płci. Mnie taki parametr nie dziwi, to że ktoś jest osobą heteroseksualna nie znaczy, że nie może z ciekawości oglądać osoby tej samej płci. To też tyczy się kamerek. Przy preferencjach jednej płci - drugiej nie pokazuje. To brzmi homoseksualnie?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  2 kwietnia 2018

Twoje zamiłowanie do niesienia oświaty tak mnie onieśmieliło, że zamykam laptopa :)

Podejmujesz wyzwanie?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 kwietnia 2018
Eldim
Eldim: Twoje zamiłowanie do niesienia oświaty tak mnie onieśmieliło, że zamykam laptopa :)

Po tej ironii zaczynam podzielać zdanie RedRiding.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
praksyda
praksyda
  2 kwietnia 2018
Eldim
Eldim: Masz ustawiony parametr na przegladanie obydwu plci?

nie wiem jakie mam parametry nawet ustawione, patrze na męskie profile tak samo jak na damkie, nie obserwuje tylko facetów, bo nie patrze tu na nikogo jako kandydata na partnera, oceniam ogólnie wizualnie co kto tu wstawia, ale spokojnie, nie jarają mnie cycki :rotfl:
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  3 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nie patrze tu na nikogo jako kandydata na partnera

Lwia część użytkowników powtarza to tutaj do znudzenia :D Zastanawiam się, ilu z nich mówi prawdę, w obliczu sytuacji, gdy w końcu spotka kogoś potencjalnie spełniającego swoje kryteria :D
Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  3 kwietnia 2018
Eldim
Eldim: Zastanawiam się, ilu z nich mówi prawdę, w obliczu sytuacji, gdy w końcu spotka kogoś potencjalnie spełniającego swoje kryteria :D

Cześć Eldiś, jak życie? I w sumie z jednej strony mam tak samo jak Bambi - tu szukam rozmówcy, nie męża. Ale z drugiej strony, gdybym trafiła na kogoś, kto mi pasuje pod każdym względem, to pewnie chciałabym wyciągnąć z tego coś więcej niż tylko znajomość. Niczego nie wykluczam.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  3 kwietnia 2018

A witam, witam :D Byla swiateczna zamula, lecz wszystko wraca juz na szczescie do normy. Pogoda ladna, rower niedlugo sie wyjmie i git. Ja nigdy nie twierdzilem, ze fotka be i ludzie z fotki be. Zawsze staram sie byc otwarty. Oczywiscie pod warunkiem, ze ktos przypasuje na kilku waznych plaszczyznach :D

Podejmujesz wyzwanie?
praksyda
praksyda
  3 kwietnia 2018
Eldim
Eldim: Lwia część użytkowników powtarza to tutaj do znudzenia :D Zastanawiam się, ilu z nich mówi prawdę, w obliczu sytuacji, gdy w końcu spotka kogoś potencjalnie spełniającego swoje kryteria :D

Nigdy nie mówiłam, że jestem "anty nastawiona" na ludzi poznanych przez internet, na fotce czy to na jakims innym serwisie, nie wiem czemu niektórzy tak bardzo wypierają się takich znajomości, że nigdy przez kable , ze to wstyd itd.. w tych czasach jest mozliwość rozmawiania przez neta, wiec czemu mają sobie jakies bariery stwarzać, bo ktos sobie wymyslił ze to obciach i trzeba sie tego trzymac, zwyczajnie nie jestem ani samotna, ani poszukująca, dlatego nie oceniam facetów w taki sposób, mogę pożartować, porozmawiać i tyle.
Tym co szukają szczęścia, to niech próbują, dla odważnych świat nalezy :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.