Memory92
Memory92
  13 marca 2018 (pierwszy post)

A wy co dalej fotka? d83dde0a

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  13 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zazdrośnicy, a pierscionek piekny...

Śliczny Beatko - i ten z pierwszego i drugiego foto. Pozdrawiam i powodzenia życzę w kolejnym odcinku życia kochana :ziober2: d83ddc9a
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  14 marca 2018

szczerze wspołczuje :D

redarrow
redarrow
  21 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jakie bujne życie towarzyskie. Jak trzeba przegrać w życiu aby przyjść na fotkę i pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym? Rodzinie się pochwal, znajomym ... Nie internetom, które za 5minut o Tobie zapomną :).


co za wredna, zazdrosna, mała żmija, przylazła dowartościować się w internecie?!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  21 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: co za wredna, zazdrosna, mała żmija, przylazła dowartościować się w internecie?!

Ty tak na powaznie to piszesz? Serio przychodzisz tu tylko po to aby kogos prowokowac, obrazac ciagle tymi samymi argumentami i hejtowac? :D
Czy wydaje ci sie, ze ja po przycisnieciu przycisku wyloguj chociaz przez sekunde mysle o tym, kto mi tu wypisuje?

Co to za bol dupy i zazdrosc, ze jestem moderatorem? Tyle hejtu i krytyki w ciagu 8 lat nie dostalam jak teraz. :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
redarrow
redarrow
  21 marca 2018

Kiedy ja miałam propozycje bycia modem, to ty pustaku na baczność pod stół wchodziłaś!

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  21 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy ja miałam propozycje bycia modem, to ty pustaku na baczność pod stół wchodziłaś!

Dziwne, że jestem tutaj prawie 10 lat i się nie znamy. Doprawdy silny argument pani propozycjo. :)

Szukaj poklasku u kogoś innego, przynudzasz już śledząc mnie na każdym temacie aby napisać te hejty. :)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
redarrow
redarrow
  21 marca 2018

Nie dość że kiepska z rosyjskiego, to jeszcze i z angielskiego?! Czemu mnie to nie dziwi?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.