OlaUlerych
OlaUlerych
  26 lutego 2018 (pierwszy post)

Jak ustawić swoje zdjęcie na snapczata?

wrozbitapawel
wrozbitapawel
  27 lutego 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

ja nie wiem

Czulaislodkapatka
Czulaislodkapatka
  3 marca 2018

Siemka

ASZABENE
ASZABENE
  3 marca 2018

Włącz snapa w telefonie , znajdź swoje zdjęcie, włóż do ramki i postaw na telefonie . Będziesz miała swoje zdjęcie na snapie .

marta19877
marta19877
  6 marca 2018

witam mam pytanko jak zrobic zeby osoba ktora mam zablokowana nie mogla wejsc na moja transmisje

Jacek82
Jacek82
  6 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: witam mam pytanko jak zrobic zeby osoba ktora mam zablokowana nie mogla wejsc na moja transmisje


Skoro masz ją na czarnej liście to nie ma możliwości by była na twojej transmisji , jego próba zakończy się informacją że jest na czarnej . A gdy widzisz go że jest to w tym przypadku jakiś błąd i zgłoś to do , a nie wiem do kogo :0 gdzieś to zgłoś , hm chyba fotka team
marta19877
marta19877
  6 marca 2018

teraz okazalo sie ze go nie mam na czarnej liscie a sama kilka dni temu go blokowalam teraz jest odblokowany i nie boge tego zrobic .

Jacek82
Jacek82
  7 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz okazalo sie ze go nie mam na czarnej liscie a sama kilka dni temu go blokowalam teraz jest odblokowany i nie boge tego zrobic .


Załóż swój temat o tym problemie , dział fotka lub też napisz do jednego z Fotka przyjaciele
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz okazalo sie ze go nie mam na czarnej liscie a sama kilka dni temu go blokowalam teraz jest odblokowany i nie boge tego zrobic .

Dodawać i zdejmować z czarnej listy użytkownika można raz na 7 dni. Jeśli go zdjęłaś, to dodać możesz ponownie po tygodniu.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
HardstyIe
HardstyIe
  7 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodawać i zdejmować z czarnej listy użytkownika można raz na 7 dni.

Nie ma już tego, teraz możesz dodać osobę do Czarnej Listy i usunąć ją możesz w danej chwili nawet po minucie :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli go zdjęłaś, to dodać możesz ponownie po tygodniu.

To dodanie tej samej osoby jest po 24h : Ta osoba była na Twojej czarnej liście w ciagu ostatnich 24 godzin.
Roksana1986s
Roksana1986s
  7 marca 2018

Jak usunąć profil ? Na komórce ? Całkowicie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.