MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  23 lutego 2018 (pierwszy post)

W pt na obiad zjadłem łososia z ryżem i warzywami na pozór zdrowe danie. Jest godz 23 odczuwam mrówienie jakby laskotanie w żołądku i takie jazdy po całym brzuchu jakby stado mrówek maszerowało. Sobota idąc odczuwam jakbym miał kolke delikatny ból w prawym dolnym rogu lecz przechodzi, idąc miastem szybciej ból się nasila aż zaczyna kłuć po chwili przechodzi koło 22 00 nie mogę siedzieć , ból towarzyszy częściej aż nie mogę wytrzymać, pytam sie kumpli odpowiedz byla jednoznaczna nic Ci nie bedzie ;-) po prostu nie poruchałeś jakbym uslyszał nastolatka odp mi na pytanie co moze mi dolegac zas drugi mowi jezeli prawy dolny bok znaczy jedno śmierci z jelita wylewaja sie flekalja wowczas dochodzi do zapalenia sepsy i smierci . Nie panikujac idę się położyć może przejdzie ... W trakcie obracania boli. W Niedziele o 8:30 pojechałem na pogotowie podejrzenie wyrostka. Lekarz wysyła mnie na SOR dostaje ankietę do wypełnienia kogo powiadomić w razie "W" lub "Śmierci ";-). dostaje zieloną opaskę i czekam mija 15:00 głodny cały dzień nic nie jadlem nagle wzywają. Robią badania itp chirurg po wszelkich decyzjach i moich badaniach morfologii, RTG, i USG sam.nie jest wstanie potwierdzić póki nie zrobią zabiegu. Zostaje w szpitalu o 22:00 leżę na stole, budzę się rano... Tlen podłączony, sonda w nosie, dreny w brzuchu odprowadzają krew, zakrzepy, ropnie i gazy. A ja nie wiem co się dzieje. Okazało się że jedna ość przebiła mi jelito i wszystko co w jelicie jest... kwasy, kał i inne flekalja wylały się na organy powodując ZAPALENIE OTRZEWNEJ " gdybym nie wylądował w szpitalu możliwe że bym zmarł przez sepse lub moje wnętrzności by przestały pracować. Nie oddając stolca przez 4 dni mając ciągle gorączkę sięgającą 41 stopni a min 38.7 wymiotujac mając dusznośc i robić do kaczki to nic przyjemnego w tym 4 dziury w brzuchu jak i cięcie na 12 cm w dodatku rury wychodzące z ciała to naprawdę dochodzę do wniosku że w życiu najważniejsze jest zdrowie i tylko wyłącznie zdrowie. Mniejsza z tym że mój brzuch wygląda jakby został postrzelony z kilkanaście razy. A wystarczyła że tylko ość może spowodować takie konsekwencje .

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  27 lutego 2018

[quote=Erf]
Zaskakująco ciekawy post, jak na to miejsce. :-)
Fajnie, że wszystko skończyło się dobrze. Mirek2233: Ja natomiast przeżyłem wybuch

jak na to miejsce tzn ?

Jaki? szczerze to nie chciałbym o tym mówić. i tak mega plus dla mnie za to że w ogóle mówię o tym. większość ludzi stara się o takich rzeczach nie pamiętać. jeżeli chodzi o to że mówię o tym na forum ,to o pewnych sprawach nie mówi się ze znajomymi czy z rodziną, czasem łatwiej jest rozmawiać z obcymi

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  27 lutego 2018

dziękuję Wam :-). ale po nacięciu otwartym ponoć jestem narażony teraz na przepukline. Chciałbym wrócić jeszcze do intensywnych treningów...

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.