Robaczek28
Robaczek28
  27 stycznia 2018 (pierwszy post)

Jakas spokojna . . . .

Jozef84
Jozef84
  27 stycznia 2018

Polecam słuchanie muzyki np chillstep.

uwaga
uwaga
  27 stycznia 2018

Zaproś kupli kup :piwo: i odpalajcie "FIFE 18" jak masz lub coś innego.

Nawijka1987
Nawijka1987
  27 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakas spokojna . . . .

Możesz wyjść gdzieś na spacer, spacer z psem, zaproś kogoś na spacer, kino, imprezy, oglądaj jakiś film...spacer z koleżanką/kolegą. Dobrze ci zrobi.
CuteNinja
CuteNinja
  28 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakas spokojna . . . .

Krzyżówki są do bólu spokojne.
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  28 stycznia 2018

OMG... jakich czasów dożyłem, że ludzie nie mają kreatywności co do wyboru rozrywki d83dde16
Dla mnie spokojna rozrywka to jazda rowerkiem i ze spokojem (zaznaczam, "ze spokojem" ) zrobić te 60km w pare godzin, albo rolki czy teraz także łyżwy, ostatnio kupiłem stół do ping ponga i ze znajomymi w garażu graliśmy, teraz auta zimują w nim to stół stoi schowany.
Jak pada deszcz to wyjeżdzam autem, stojąc nad brzegiem Warty w aucie słuchając jak deszcz puka o szyby można sie bardzo zrelaksować i przemyśleć dużo rzeczy ;)
Wyjście ze ziomkami do pubu na rzutki, bilard czy kręgle.

Chyba że jesteś typem ONLINE to pozostaje ci tak jak napisał "uwaga" odpalenie Fify na konsoli i dalsze rozczarowanie dlaczego jest sie samotnym i nie ma co robić.

Jozef84
Jozef84
  28 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: 60


wszędzie te szóstki, oszaleć można.d83dde1c
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  28 stycznia 2018
Jozef84
Jozef84: wszędzie te szóstki, oszaleć można.

dokładnie ta trasa co jadę wychodzi 64 km d83dde01 kiedyś to była rozgrzewka, a teraz jak już nie mam czasu jeździć co parę dni, to jestem dur rychtych wydynty d83dde16
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.