SoldierFromIraq
Posty: 1 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SoldierFromIraq
  24 stycznia 2018 (pierwszy post)

Ej " Kobiety " szukajace sponsora to nie ten portal :D

Darekdario71
Darekdario71
  27 stycznia 2018

@:Która kobieta che iść na wesele? PISZ NA PRIV

uwaga
uwaga
  27 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Która kobieta che iść na wesele? PISZ NA PRIV

Szukasz, tutaj zamieść wpis: https://fotka.com/forum/randka/1451154,Partner_na_studniowk
ZerzneCiee
ZerzneCiee
  27 stycznia 2018

Idź myj glowe

TopSecretmichael1
TopSecretmichael1
  2 lutego 2018
priv
xxMonia91xx
xxMonia91xx
  2 lutego 2018

Ja przez jakiś czas szukałam mężczyzny którego mogła bym sponsorować w zamian za współne spędzanie czasu. Niestety trud szedł na darmo, bo chętnych brak. Głównie kończyło się na epitetach w moim kierunku, że faceci nie są tacy - sprzedajni.

turris
turris
  2 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: xxMonia91xx 4 minuty temu Ja przez jakiś czas szukałam mężczyzny którego mogła bym sponsorować w zamian za współne spędzanie czasu. Niestety trud szedł na darmo, bo chętnych brak. Głównie kończyło się na epitetach w moim kierunku, że faceci nie są tacy - sprzedajni.

Aktualne?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja przez jakiś czas szukałam mężczyzny którego mogła bym sponsorować w zamian za współne spędzanie czasu. Niestety trud szedł na darmo, bo chętnych brak. Głównie kończyło się na epitetach w moim kierunku, że faceci nie są tacy - sprzedajni.

To może za mało płacisz! Za jedno piwo nikt się nie będzie sprzedawać. Jesteś młoda więc może potrzebujesz więcej pieniążków od taty albo wziąć kredyt.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
O5O
O5O
  2 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja przez jakiś czas szukałam mężczyzny którego mogła bym sponsorować w zamian za współne spędzanie czasu. Niestety trud szedł na darmo, bo chętnych brak. Głównie kończyło się na epitetach w moim kierunku, że faceci nie są tacy - sprzedajni.
aż tak nudna persona jesteś że musisz płacić za spędzanie ze sobą czasu?

Starszych ludzi jeszcze jestem w stanie zrozumieć... Ale młodzi? Ręce opadają.
Dziewczyno, wyjdź z domu, na jakąś imprezę, do teatru, czy nawet zagadaj do kogoś tutaj na czacie.. cokolwiek.. na pewno znajdzie się ktoś kto z chęcią z Tobą porozmawia i to ZA DARMO.
openworkboy
openworkboy
  2 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja przez jakiś czas szukałam mężczyzny którego mogła bym sponsorować w zamian za współne spędzanie czasu. Niestety trud szedł na darmo, bo chętnych brak. Głównie kończyło się na epitetach w moim kierunku, że faceci nie są tacy - sprzedajni.


Co Cię popchnęło do takich działań?
WojtekJanczewski
Posty: 6 (po ~27 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
WojtekJanczewski
  3 lutego 2018

Hej spotkam się z dziewczyno do spedzenia czasu piszcie priv

WojtekJanczewski
Posty: 6 (po ~27 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
WojtekJanczewski
  3 lutego 2018

Hej spotkam się z dziewczyno do spedzenia mlego czasu piszcie priv

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.