Marcinx1
Marcinx1
  19 stycznia 2018 (pierwszy post)

Do h...wafla drogie Panie zacznijcie o siebie troche dbac.Bo co druga 30 latka jest szersza jak wyzsza.Do tego samotna,z dzieckiem ale obwieszona jakims zlomostwem w jezyku,wargach,nosie.Z ksiezyca spadlyscie ???

lce
lce
  19 stycznia 2018
Marcinx1
Marcinx1: .Z ksiezyca spadlyscie ???

A ty z tym głupim tematem również spadłeś z księżyca, to nie wina takich ludzi tak ich bozia stworzyła, grunt że każdy człowiek czuję się sobą i akceptuje się takim jakim jest i cieszy się z życia.
Marcinx1
Marcinx1
  19 stycznia 2018

Jaka bozia ? W zabobony jeszcze wierzysz? Zwykle niedbalstwo

lce
lce
  19 stycznia 2018
Marcinx1
Marcinx1: Jaka bozia ?
Wiejskie określenie.
Marcinx1
Marcinx1: ? W zabobony jeszcze wierzysz?
Może tak może nie.
Marcinx1
Marcinx1: Zwykle niedbalstwo
Zależy dla kogo.
Jozef84
Jozef84
  20 stycznia 2018

Adonis się znalazł z przerzedzonymi włosami.

Jozef84
Jozef84
  20 stycznia 2018

Żeby coś wymagać trzeba samemu coś posiadać.

KimDzongUn
KimDzongUn
  20 stycznia 2018

Gosc ma racje,normalnie w realu kobita co mapkt 3 w skali 1do 10 na fotce dostaje 7 a facet co ma 6,7 traktowany jest jak 3,tutaj nawet naf slonicami sie biale rycerzyki zachwycaja...nie mowie o wym.pań w kosmos...przestancie tak skomlec o atencje panowie i zacznijcie krytykowac A bedzie rownowaga w przyrodzie...

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  20 stycznia 2018
Marcinx1
Marcinx1: Do h...wafla drogie Panie zacznijcie o siebie troche dbac.Bo co druga 30 latka jest szersza jak wyzsza.Do tego samotna,z dzieckiem ale obwieszona jakims zlomostwem w jezyku,wargach,nosie.Z ksiezyca spadlyscie ???

A Panowie z brzuszkami piwnymi, albo wytatuowani na claym ciele? ;) zgroza :D
To działa w dwie strony...
Też powinnoście o siebie dbac ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.