Dragon842
Dragon842
  10 stycznia 2018 (pierwszy post)

Lubię surfować po internecie i poznawać ciekawych ludzi. Znalazłem ciekawy cytat ,,Prawdziwa kobieta nie potrzebuje dużego dekoltu by błyszczeć w tłumie. Ona jest po prostu błyskotliwa , posiada charyzmę i poczucie humoru, a nagość woli zachować dla swojego mężczyzny,, myślę że to ciekawy cytat określający wartościowe kobiety które szanują siebie. W czasach gdy dziubki, przyłożone telefony do twarzy przerobione zdjęcia a nawet odkryte ciało sprawiają że kobiety są dostrzegane i w kręgu zainteresowań to właśnie kobiety które szanują siebie powinny być na pierwszym miejscu a często jest na odwrót. Każda kobieta na swój sposób jest wyjątkowa, każda ma prawo do szczęścia. Jak widać szary prosty facet a piszę z głową bo nie ciało daje szczęście a inteligencja uczucia i obecność tej jedynej osoby. Oczywiście zawsze chętnie pogadam na każdy temat, miłego popołudnia życzę bo co złego to nie ja.

PableiroS
PableiroS
  10 stycznia 2018

Dragon, naprawdę szanuję Cię jako człowieka, bo wydajesz się być inteligentnym facetem, który ma poukładane w głowie. Zastanawia mnie jednak to, po co za każdym razem zakładasz tematy w których karmisz kobiety pochlebstwami i na siłę zabiegasz o ich względy, kiedy one na to nie zasługują i zapewne mają to gdzieś? Pomyśl, czy dziewczyny z internetu naprawdę są tego warte? Nie lepiej postarać się i poszukać sobie kogoś w realu? Dla mnie na przykład portal taki jak fotka to swoista odskocznia od rzeczywistości, ale pamiętam też że prawdziwe życie toczy się gdzie indziej. Owszem mam tutaj internetowe znajomości jak zapewne każdy, ale mam swój honor i godność jako facet i nie szukam tutaj nikogo na siłę, w przeciwieństwie do Ciebie. Aha i wzajemnie, miłego popołudnia ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.