Dragon842
Dragon842
  6 stycznia 2018 (pierwszy post)

Nastąpił weekend, czas odpoczynku relaksu i spotkań z bliskimi. W szarej rzeczywistości pracujemy, uczymy się nie zawsze mamy czas dla bliskich. Weekend lub jakikolwiek inny dzień wolny to szansa spotkania się oderwania się od szarej rzeczywistości. Pamiętajmy o tych którzy w weekend muszą pracować byśmy my mogli mieć wolne. Życzę wszystkim miłego weekendu z uśmiechem na ustach jak w sercu,pamiętajcie że każdy z nas jest na swój sposób wyjątkowy a to co nas odróżnia to serce. Trzymajcie się ciepło, pozdrawiam.

PableiroS
PableiroS
  6 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Życzę wszystkim miłego weekendu z uśmiechem na ustach jak w sercu,pamiętajcie że każdy z nas jest na swój sposób wyjątkowy a to co nas odróżnia to serce.

Witam Dragon842. Od dłuższego czasu zauważam, że Twoje tematy na forach fotki to życzenia miłego dnia, popołudnia, wieczoru, weekendu. Powtarzanie tego samego w kółko. Poza tym wartość merytoryczna Twoich postów to moim skromnym zdaniem nieudolna próba zwrócenia na siebie uwagi płci przeciwnej. Wszystko ładnie, pięknie, ale musisz zrozumieć, że ckliwe słówka w 99% przypadków nie trafiają do kobiecej części fotkowej społeczności. Ja jak i większość facetów z tego portalu zdążyłem się już przekonać, że dobre serce tutaj niestety nie wystarczy. Jak się nie jest przystojnym albo bogatym to szukanie tutaj drugiej połówki to jak szukanie igły w stogu siana. Smutna i szara rzeczywistość. Dziewczyny poza wystawianiem cycków i dupy nie mają nic więcej do zaoferowania, a same szukają księcia z bajki na białym rumaku. Mają tutaj konta po 10 lat i niczego się nie nauczyły. Niektóre kobiety i ich zachowanie jest po prostu żałosne i sięga dna. Najważniejsze dla nich są "sweet komcie", "dyszki" i "serduszka". Siedzę tutaj od ponad 2 lat i po prostu jestem zażenowany, ale również chociaż mogę się pośmiać z tych pustaków ;) Pozdrawiam NORMALNE dziewczyny, bo tutaj również takie są :)
lce
lce
  6 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Siedzę tutaj od ponad 2 lat i po prostu jestem zażenowany

Kruki okres, w tych 2 latach fotka się zmarnował nie mówię tu o tym że serwis tylko o użytkownikach którzy ta fotkę zmarnowali nazywając ją sex, tak jak już pisałeś nic tylko,dupa,cycki, pisowni zrobić to zaplace za :sex:.
Powiem że fotka 11jedynaście lat temu była tutaj całkiem innym portalem niż na dzień dzisiejszy.
PableiroS
PableiroS
  6 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem że fotka 11jedynaście lat temu była tutaj całkiem innym portalem niż na dzień dzisiejszy.

Stary, bo kiedyś liczyły się dla ludzi głębsze wartości niż tylko sfera materialna i cielesna. Teraz rządzą tu albo "gimbuski", albo dupodajki szukające sponsora. Kobiety po 25-30 lat, bez wykształcenia, po podstawówce, gimnazjum albo liceum w większości, które myślą, że swoim ciałem mogą sobie kupić wszystko i wszystkich. No ale jest z tego jeden plus, że stulejarze i walikoniki fotkowe mają się do czego ślinić ;) Piszą do tych dziewczyn wiadomości prywatne, w których opisują co by z nimi robili w łóżku albo wysyłają od razu zdjęcia swojego przyrodzenia, a one się podniecają i mają dzięki temu wyższe poczucie własnej wartości :)
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  7 stycznia 2018

nie kazdy ma wolne weekendy :ninja:

Avatar użytkownika SandrenSandren
Posty: 77 (po ~93 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 23
Sandren
  7 stycznia 2018

Ktos tu chyba jest desperatem , albo zwraca uwagę właśnie tylko na takie kobiety. Czuje sie urażona bo nie jestem taka a piszesz jakby tu wszystkie byly takie, nie podoba się zawsze można usunąć konto.

PableiroS
PableiroS
  7 stycznia 2018
Sandren
Sandren: Ktos tu chyba jest desperatem

Chyba Ty :)
Sandren
Sandren: albo zwraca uwagę właśnie tylko na takie kobiety

Zwracam uwagę na takie właśnie kobiety, bo mnie bawią, ale NIE tylko na takie, bo wolę poświęcić swój czas także na pisanie z ogarniętymi dziewczynami.
Sandren
Sandren: piszesz jakby tu wszystkie byly takie

Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem :
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam NORMALNE dziewczyny, bo tutaj również takie są :)

Sandren
Sandren: Czuje sie urażona bo nie jestem taka

Sandren
Sandren: nie podoba się zawsze można usunąć konto

Moim celem nie było urażenie kobiet, lecz uświadomienie autorowi tematu, z czym tak na prawdę w WIĘKSZOŚCI ma się tutaj do czynienia. Jak Cię uraziłem to polecam dać sobie spokój z internetem na jakiś czas i wyjść na dwór do ludzi, a nie przejmować się tym co piszą ludzie na forach. Przy okazji też możesz usunąć swoje konto, myślę że wyjdzie Ci to na dobre.
Avatar użytkownika SandrenSandren
Posty: 77 (po ~93 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 23
Sandren
  7 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba Ty :)

Chyba Ty Ty ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem :

Widzisz tyle pisałeś o tych ,, złych " kobietach , że nie zauważyłam tego że napisałeś coś o tych,, normalnych". Wybacz moja wina, moja bardzo wielka wina.
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim celem nie było urażenie kobiet, lecz uświadomienie autorowi tematu, z czym tak na prawdę w WIĘKSZOŚCI ma się tutaj do czynienia. Jak Cię uraziłem to polecam dać sobie spokój z internetem na jakiś czas i wyjść na dwór do ludzi, a nie przejmować się tym co piszą ludzie na forach. Przy okazji też możesz usunąć swoje konto, myślę że wyjdzie Ci to na dobre.


Achh czuje się tak urażona że pójde popłakać w kącik... masz chusteczkę ? a później otworze okno to prawie jakbym była na dworze i powiem Ci dobranoc
iiiiii że też śmieszkuje trochę z takich dziewczyn, chociaż powinno chyba się płakać :)
turris
turris
  7 stycznia 2018
Sandren
Sandren: Ktos tu chyba jest desperatem , albo zwraca uwagę właśnie tylko na takie kobiety. Czuje sie urażona bo nie jestem taka a piszesz jakby tu wszystkie byly takie, nie podoba się zawsze można usunąć konto.

Ty jestes brzydka wiec ciebie to niedotyczy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.