Dawidzzior
Dawidzzior
  4 stycznia 2018 (pierwszy post)

Siemanko ! Pisząc w imieniu moich kolegów i swoim. Z GÓRY PRZEPRASZAMY PANIE, KTÓRE POCZUŁY SIĘ URAŻONE, BĘDĄC TZW. OFIARAMI NASZYCH BADAŃ Od pewnego czasu, ze znajomymi przeprowadzaliśmy dość dziwne badanie na temat tego " czy kobiety są wygodne " itp. itd. Dla przykładu porównaliśmy kilka sytuacji ( tych samych osób ) tworząc konta fikcyjne. Jednakże uzupełnienia profilu, różniły się pewnymi informacjami.. ( badanie dotyczyło 6 Panów ) Dla porównania pod uwagę wzięliśmy gościa - czyli mnie- ( i 5ciu innych) Niezbyt przystojny jeśli o mnie chodzi( bynajmniej ja tak uważam, ale dziękuję tym Panią, które próbowały wyprowadzić mnie z tego przekonania) ja jako samotny tata z dzieckiem. Po prostu byłem sobą. Sra ta ta ta.. I kilku moich kolegów, przystojni Panowie ( wiemy od kobiet, ponieważ jakiś czas wcześniej przeprowadzaliśmy takie badania, (po prostu pytaliśmy co o nas sądzą) na ulicach kilku miast w Polsce, Niemczech i Danii). Każdy z profili był uzupełniony zgodnie z prawdą, zostało wstawione kilka zdjęć z buzią, zdj sylwetek itd, normalne mieszkanka, bez przepychu itd.. Przeciętnie żyjący Panowie, którzy byli sobą - kulturalni i wychowani z nas chłopcy :D Panie określiły każdego z nas jako miłych, kochanych, nawet "CUDOWNYCH" - lekki szok. I sytuacja jak poniżej. Drugi profil każdego z Nas - wstawionych zostało kilka zdjęć bez twarzy (staraliśmy się zasłonić jej jak najwięcej), oczywiście w życiu pełnym przepychu, dość fajne mamy sylwetki. Zdjęcia w samochodzie niedostępnym dla przeciętnego człowieka ( czyt. Audi S8, Audi RS 6, Audi SQ7 i Bentley Mulsanne ) i wypasionej chacie. (bez basenu, a szkoda) Zdjęcia z imprez i wakacji. Niestety na żadnym nie było widać całej twarzy, jedynie kawałki, które nie pozwalały określić, czy ktoś jest przystojny, czy brzydki... ( dlatego fotka, zablokowała na kontach możliwość dodawania zdjęć ) I przybranie cech charakteru, bezczelni, aroganccy, pseudo twardziel, wulgarny itd. Jak sądzicie, które profile wygrały ? Pierwsze, czy drugie ? ) I dochodzimy do sedna sprawy - niestety, bycie z kobietami szczerym się nie opłaca, bo kobietki są wygodne i wolą facetów skurczybyków.. Nasze drugie profile wygrały !! ( jesteśmy załamani ) Mimo tego, że potrafiliśmy napisać wprost tekst typu " schudnij to pogadamy " ( wiemy, trochę żenujące) i kilka innych, z których nie specjalnie jesteśmy dumni. " Hajs w życiu jest potrzebny i nie ma co pier*olic, może szczęścia nie daje, ale lepiej żyć pozwoli" Teraz pytanie od naszej szóstki do Was wszystkich : Czy faktycznie pieniądze są tak istotne ? Chcielibyśmy jeszcze rozwinąć dyskusję i zapytać Was, co sądzicie na ten temat. Oczywiście, przepraszam za wszelkie błędy rzeczowe, stylistyczne i ortograficzne - nie jestem polonistą.. :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.