MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  3 stycznia 2018 (pierwszy post)

Nwm gdzie wyjść z tym tematem ale żadna szmaciara nie będzie mi tu z jakimiś tematami wyssanymi z palca wyskakiwała. Przytoczę pewne slowa; starsza będziesz ale mądrzejsza niestety nie. Coś masz mi do powiedzenia podaj jakieś argumenty "Lubiefrytki69" . Jeśli nie masz nic, to życzę bycia "Karyna" w wielkim świecie.

Jednak żeby temat z lekka nie był zamknięty zapytam się reszty fotkowiczow jak postanowienia na nowy rok. Jak początek w szkole czy pracy? Plany na studniówki itp.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

lce
lce
  3 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MrBigJ
MrBigJ: Jednak żeby temat z lekka nie był zamknięty zapytam się reszty fotkowiczow jak postanowienia na nowy rok. Jak początek w szkole czy pracy? Plany na studniówki itp.

https://fotka.com/forum/hydepark/15766295,Nowy_Rok_-_Nowe_Wyzw.
MrBigJ
MrBigJ: Nwm gdzie wyjść z tym tematem ale żadna szmaciara nie będzie mi tu z jakimiś tematami wyssanymi z palca wyskakiwała. Przytoczę pewne slowa; starsza będziesz ale mądrzejsza niestety nie. Coś masz mi do powiedzenia podaj jakieś argumenty "Lubiefrytki69" . Jeśli nie masz nic, to życzę bycia "Karyna" w wielkim świecie.

Olać to, kobiety jak kobiety, faceci jak faceci, wszyscy dobrze wiedzą jak jest a strasznie dyskutują na te tematy nikt nie jest aniołem, każdy ma brzydkie grzechy, myśli sex, myślenie kobiety tutaj na forum jak zauważyłem że kobieta musi wychowywać dziecko bo facet zostawił gadanie o dupe obić, do dziewczyn panowie również wychowują samotnie dzieci i nikt o tym nie mówi i dyskutuje, tyle !!!
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  3 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Olać to, kobiety jak kobiety


Mówiąc szczerze to aktualne nastki mają co innego w głowię, nie uciekając do mojego tematu. Głębiej się zastanawiając uczyli mnie starsi by odpuszczać, więc może pochopnie dodałem temat

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

lce
lce
  3 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MrBigJ
MrBigJ: Głębiej się zastanawiając uczyli mnie starsi by odpuszczać, więc może pochopnie dodałem temat

Dobrze ze założyłeś, gwarantuje Ci że tu ten temat rusz jak się przebudzą nasze forumowe kobitki.
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  3 stycznia 2018

He he...raczej hejterki i hejterzy ale i tacy są do życia potrzebni.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.