LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  24 grudnia 2017 (pierwszy post)

Stołów pięknie ozdobionych jadłem suto zastawionych I prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Ci z rodziny. Żadnych sporów, żadnych kłótni i niech nikt nie będzie smutny. Grunt, to dobre wieść pożycie, a karpiowi daruj życie. I każdemu przyjaciela, co czasami łzę ociera. I wszystkiego co Ci trzeba, no i może gwiazdkę z nieba. Tego wszystkiego naj, najlepszego życzy...

Erf
Erf
  24 grudnia 2017

Jeju. Czemu ludzie składają życzenia w formie wierszyków? O co z tym chodzi? :/

ASZABENE
ASZABENE
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeju. Czemu ludzie składają życzenia w formie wierszyków? O co z tym chodzi? :/

Łatwiej się je czyta i przyswaja ,niekoniecznie muszą mieć sens byle rym był ddobry .
Erf
Erf
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Łatwiej się je czyta i przyswaja ,niekoniecznie muszą mieć sens byle rym był ddobry .

Może i tak. Ja generalnie jestem słaba w życzenia. ;-)
ASZABENE
ASZABENE
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Łatwiej się je czyta i przyswaja ,niekoniecznie muszą mieć sens byle rym był ddobry . Może i tak. Ja generalnie jestem słaba w życzenia. ;-)

Jak dla mnie życzenia mają moc gdy są spersonalizowane ,mają dotrzeć do jednego konkretnego odbiorcy ,rzeczą jasną jest ,iż odbiorcę tego musimy znać wtedy wiemy czego mu życzyć i ma to jakiś sens ,w przeciwnym razie jest to czcze gadanie .
Erf
Erf
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie życzenia mają moc gdy są spersonalizowane ,mają dotrzeć do jednego konkretnego odbiorcy ,rzeczą jasną jest ,iż odbiorcę tego musimy znać wtedy wiemy czego mu życzyć i ma to jakiś sens ,w przeciwnym razie jest to czcze gadanie .

No dokładnie. :-) Ja składam życzenia tylko kilku wybranym osobom ale są one takie 100% tru.
ASZABENE
ASZABENE
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Jak dla mnie życzenia mają moc gdy są spersonalizowane ,mają dotrzeć do jednego konkretnego odbiorcy ,rzeczą jasną jest ,iż odbiorcę tego musimy znać wtedy wiemy czego mu życzyć i ma to jakiś sens ,w przeciwnym razie jest to czcze gadanie . No dokładnie. :-) Ja składam życzenia tylko kilku wybranym osobom ale są one takie 100% tru.

I tak naprawdę tylko tych kilka osób szczerze zaplacze po tobie ,a cała reszta powie ano każdego szkoda . Dlatego dbajmy o te kilka osób ,a nie poklaski u setek którzy tak naprawdę nie wiedzą jak masz na imię .
Erf
Erf
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak naprawdę tylko tych kilka osób szczerze zaplacze po tobie ,a cała reszta powie ano każdego szkoda . Dlatego dbajmy o te kilka osób ,a nie poklaski u setek którzy tak naprawdę nie wiedzą jak masz na imię .

Wtedy będzie mi to już chyba wszystko jedno. :-D
ASZABENE
ASZABENE
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: I tak naprawdę tylko tych kilka osób szczerze zaplacze po tobie ,a cała reszta powie ano każdego szkoda . Dlatego dbajmy o te kilka osób ,a nie poklaski u setek którzy tak naprawdę nie wiedzą jak masz na imię . Wtedy będzie mi to już chyba wszystko jedno. :-D

Odbierając to dosłownie to pewnie tak ,metaforycznie nabiera trochę innych kształtów . Ale lepiej niech czarne jest czarne ,a białe śnieżnobiałe . Wtedy przeszłość ,przyszłość ani teraźniejszość nie ma znaczenia .
Jozef84
Jozef84
  26 grudnia 2017

Zazdrość i święta, jakoś mi się nie łączą. Coś w tych życzeniach jest nie tak. d83dde04

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.