MALY28
Posty: 14 (po ~89 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 24
MALY28
  23 grudnia 2017 (pierwszy post)

Kochani Wszystkim Przyjaciołom, Znajomym, Nieznajomym i Waszym najbliższym życzę wesołych, zdrowych, pogodnych Świąt.
Oby te dni stały się radosne, spokojne, pełne nadziei i wiary na
przyszłość! Wszystkiego najlepszego :))))))

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  24 grudnia 2017

A ja myślałem że tylko ja nie nawidze świąt a nawet ich nie obchodzę;-)

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

GuzikZTego
GuzikZTego
  24 grudnia 2017

No snickersy dobre sa tez uwielbiam! :D snickersy, marsy, 3bit,milki waye, prinzesse, liony mmmm. Za to np takich Pawelkow nie lubie bo on z adwokatem :/

Sarna
Sarna
  24 grudnia 2017
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Ja zaślepiony moim fetyszem na bbw sądzę, że właśnie 55 kg to taki transwestyta o figurze 12 letniego chłopca i zerowym seksapilu

Nie przeszkadza mi to ze mam ponad 60kg.. chociaz biegacze mi mówią ze jak chcę szybciej biegać to ważę za dużo i tu z nimi sie zgodzę, ale ja nie wiem czy aż tak bardzo chcę szybko biegać.. szkoda mi cycków.d83dde02
Takie gabaryty powienien miec ktos co szybko chce popierdzielać.
Agnieszka Janasiak.

zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  24 grudnia 2017
Sarna
Sarna: Nie przeszkadza mi to ze mam ponad 60kg.. chociaz biegacze mi mówią ze jak chcę szybciej biegać to ważę za dużo

Sarna
Sarna: Takie gabaryty powienien miec ktos co szybko chce popierdzielać

Co?!?!?!

Na prawdę napisałaś "szybko"?!







Tak wyglądają sprinterzy, bo sprint to tak na prawdę sport siłowy (choć laik powie, ze nie, ale jednak tak jest).
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No snickersy dobre sa tez uwielbiam! :D snickersy, marsy, 3bit,milki waye, prinzesse, liony mmmm. Za to np takich Pawelkow nie lubie bo on z adwokatem :/

Czyli ze ten komiks się myli. Bo albo jesteś trzecim rodzajem kobiety albo po prostu 2 w 1.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Sarna
Sarna
  24 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Na prawdę napisałaś "szybko"?!

no to się nie dogadalismy do końca, nie chodziło mi o szybkość sprinterską, chodzi mi o szybszy czas na 10km np mieć 38 minut a nie 47.. tak samo półmaraton itd.. Dystanse sprinterskie mi w ogóle nie w głowie.

\
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  24 grudnia 2017
Sarna
Sarna: no to się nie dogadalismy do końca, nie chodziło mi o szybkość sprinterską, chodzi mi o szybszy czas na 10km np mieć 38 minut a nie 47

Aha. To nie moja bajka zupełnie. Za to chyba lata treningu siłowego sprawiły, ze jestem dobrym nawed sprinterem, mimo, że nie biegam w ogóle. Młodsi ode mnie kolesie, ktorzy dużo w gałę grają i o posturze szczypiora zwykle wąchają smród moich spalin jak gdzieś trzeba szybko dobiec. d83dde04
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.