| Fotka.com
xczillx
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 134
xczillx
  20 December 2017 (pierwszy post)

Profil o nazwie "wDrodzePoSzescie" stara się uzyskać korzyści finansowe pod pretekstem "przekazu finansowego na dentystę" , oczywiście chcę się spotkać tylko i wyłącznie po transakcji(250zł) tłumacząc, że "znajomość wymaga zaufania", oczywiście po zadaniu kilku niewygodnych pytań nazywa mnie egoistą i chcę mnie zablokować jeśli nie mogę jej tego dać xd i blokuje, grozi również, że nie życzy sobie publikacji profilu jak i rozmowy, którymi jej zagroziłem aby uczulić innych użytkowników. Co najlepsze po zablokowaniu mnie pisze dziewczyna o nazwie profilu "emiska" (zapewne to dziewczyna która chciała zyskać na profilu znacznie bardziej atrakcyjnej koleżanki) i grozi mi tatą policjantem :P i tłumaczy , że jej koleżanka nie życzy sobie takich akcji . Oczywiście zostawiam do własnej interpretacji i sprawdzenia :D Nie dajcie się naciagnąc :D! Ja czekam na tatę policjanta no i chyba pozew xd

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  20 December 2017

spryciara d83dde03d83dde09

PiccoIo
PiccoIo
  20 December 2017

Aha, będę uważał na nią.
Olej to.

xczillx
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 134
xczillx
  20 December 2017

Czy warto umieścić ten post na jakiś innych forach ku przestrodze ?

PiccoIo
PiccoIo
  20 December 2017
Ostatnio edytowany: 1 January 1970

Raczej nie, po co ci spamowanie na innych forach tym.

AdamKowalski1989
AdamKowalski1989
  21 December 2017

Dokładnie to samo dziś mnie spotkało koleżanka dentystka hehe i koleżanka co ma tatę policjanta . Tez chciałem zgłosić adminowi za ppróbę wyłudzenia kasy . Jestem za tym żeby zablokować dać bana Per bana żeby nie mogła nigdy konta stworzyć na portalu .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.