xczillx
xczillx
  20 grudnia 2017 (pierwszy post)

Profil o nazwie "wDrodzePoSzescie" stara się uzyskać korzyści finansowe pod pretekstem "przekazu finansowego na dentystę" , oczywiście chcę się spotkać tylko i wyłącznie po transakcji(250zł) tłumacząc, że "znajomość wymaga zaufania", oczywiście po zadaniu kilku niewygodnych pytań nazywa mnie egoistą i chcę mnie zablokować jeśli nie mogę jej tego dać xd i blokuje, grozi również, że nie życzy sobie publikacji profilu jak i rozmowy, którymi jej zagroziłem aby uczulić innych użytkowników. Co najlepsze po zablokowaniu mnie pisze dziewczyna o nazwie profilu "emiska" (zapewne to dziewczyna która chciała zyskać na profilu znacznie bardziej atrakcyjnej koleżanki) i grozi mi tatą policjantem :P i tłumaczy , że jej koleżanka nie życzy sobie takich akcji . Oczywiście zostawiam do własnej interpretacji i sprawdzenia :D Nie dajcie się naciagnąc :D! Ja czekam na tatę policjanta no i chyba pozew xd

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  20 grudnia 2017

spryciara d83dde03d83dde09

PiccoIo
PiccoIo
  20 grudnia 2017

Aha, będę uważał na nią.
Olej to.

xczillx
xczillx
  20 grudnia 2017

Czy warto umieścić ten post na jakiś innych forach ku przestrodze ?

PiccoIo
PiccoIo
  20 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Raczej nie, po co ci spamowanie na innych forach tym.

AdamKowalski1989
AdamKowalski1989
  21 grudnia 2017

Dokładnie to samo dziś mnie spotkało koleżanka dentystka hehe i koleżanka co ma tatę policjanta . Tez chciałem zgłosić adminowi za ppróbę wyłudzenia kasy . Jestem za tym żeby zablokować dać bana Per bana żeby nie mogła nigdy konta stworzyć na portalu .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.