Eniaaa
Eniaaa
  19 grudnia 2017 (pierwszy post)

Czy Wy- faceci naprawdę myślicie że "zabawianie się" przed kamerką zwróci uwagę kobiet ?? Serio- tylko tyle macie do zaoferowania ??? Totalna żenada.żyba żadnej kobiecie ta częsć ciała u faceta nie jest dziwna...od tego są inne , typowe portale...dziwne że admini nie reagują...a potem się dziwić że facet 50+ od 10 lat siedzi na fotce i wciąż nie moze znalezc tej jedynej..

Eniaaa
Eniaaa
  19 grudnia 2017

Tak - wzburzyłam sie niesamowicie ...jedynie co mnie wzburza to bezdenna ludzka głupota...

Eniaaa
Eniaaa
  19 grudnia 2017

Szkoda ze nikt nie pomyslał o tym że wchodzą tu również dzieci - dziewczynki 13- 14 lat..dalej Was to bawu i uwżacie to to nic takiego ???? To nie mam więcej pytań...

Sarna
Sarna
  19 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eniaaa
Eniaaa: Szkoda ze nikt nie pomyslał o tym że wchodzą tu również dzieci - dziewczynki 13- 14 lat..dalej Was to bawu i uwżacie to to nic takiego ???? To nie mam więcej pytań..

To internet jest od wychowywania dzieci, czy rodzice?
wystarczy ze wpisze słowo "seks" w przeglądarkę myslisz ze 14 letnie dziecko nastolatek tego nie potrafi? nie wie jak wyglada penis i zgorszy sie widząc faceta marszczącego freda?
otóż nie moja droga, nie pochwalam masturbatorów, ale to ze jest internet to jest tez kopalnia seksu zgorszenia, pedofilii i innych zboczeńców.. takie dziecko powinno mieć taką świadomość a od tego są rodzice żeby ich o tym poinformować.
Eniaaa
Eniaaa
  19 grudnia 2017

Sarna- czesciowo sie zgadzam...ale idac tym tokiem myslenia- niedlugo takie rzeczy bedzie mozna ogladac wszedzie - nawet na stonach : kupię, sprzedam itd..! Do tego sa typowe strony, gdzie wchodzi sie tam w typowym celu..nie rozumiem takich ludzi- lubi pokazywac jak to robi- to ok.ale niech nie robi tego tam gdzie nie powinien.

Jozef84
Jozef84
  19 grudnia 2017

Ten świat oszalał, a to niby ja mam "żółte papiery". d83dde14

Eniaaa
Eniaaa
  19 grudnia 2017

Zielone...

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  20 grudnia 2017

hahahahha bawił sie, no co ty d83dde02

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  20 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: gdzie nie powinien.

A gdzie powinien? nie wiedziałem ze są jakies reguły w swiecie wolnej woli d83dde18
Eniaaa
Eniaaa
  20 grudnia 2017

Widac- mało wiesz...publicznie też to robisz bo lubisz ?? Od tego są typowe stronki gdzie panie chętnie chcą to oglądać.

Eniaaa
Eniaaa
  20 grudnia 2017

Nie przeszkadza Ci ze dziewczynki ponizej 15 roku życia tez tu wchodzą bo oficjalnie jest to portal randkowy..???

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  20 grudnia 2017

niektore 13 - 14 latki wiedzą o fiu...ch wiecej niz Einstein o mc kwadracie i jak dorwią sie do fi...ta to az iskrzy, po prostu są dziewczyny, ktore urodziły sie tylko po to by bawic sie fi...em i nikt tego nie zmieni, kiedys kolega mi opowiadał jak jedna prawie czternastolatka go oszukała z wiekiem tylko po to by sie pobawic jego zabawką, a podobno bawiła sie tak jak by 20 lat praktykowała w bu...elu i co miał sie chłopak powiesic z tego powodu ...d83dde09

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  20 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: publicznie też to robisz bo lubisz ??

nie mam takiej potrzeby, jak bym miał to bym cie zaprosił, na pokaz moich umiejetnosci d83dde02 d83dde09
Eniaaa
Eniaaa: dziewczynki ponizej 15

bo tak jak napisałem one juz wiedzą co jest 5ć d83dde09d83dde18 inne te, ktore nie mają zboczenia we krwi, stronią naturalnie i sie takimi sprawami nie interesują to tez jest naturalne i twoja panika, histeria wiele nie zmieni w tym względzie d83dde09
MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  20 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: Od tego są typowe stronki gdzie panie chętnie chcą to oglądać.

fotka w tym wzgledzie tez przechodzi swoj renesans jak widac ... d83dde02
Eniaaa
Eniaaa
  20 grudnia 2017

Fotka nie przechodzi renesansu- tylko schodzi na psy a to różnica i zdanie nie tylko moje..nie bede komentowac tego, ze faceci uprawiają sex z 14- latkami i jeszcze się tym szczycą przed kumplami bo to nic innego niż pedofilia i za to powinien iść siedzieć.oszukała z wiekiem..?? Jasne..nikt rozsądny nie uwierzy że niespełna 14- latka wygląda na 18 ! .. Tu bynajmniej nie chodzi o panikę czy histerię ale przeraża mnie fakt że faceci uważają że to całkiem normalne ( pomijając fakt, że bubliczne obnażanie się- jakby nie było jest zboczeniem..) ale naprawdę : szukanie ku temu okazji gdzie tylko się da jest już chyba ochyłem od normy..

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 grudnia 2017

Ale się dajecie trollować. To jest znana forumowa pieniaczka. Wszyscy są be tylko ona święta. Udaje że żyje w jakiejś szklanej kuli.

" nie uwierzy że niespełna 14- latka wygląda na 18 "

Wystarczy że wyjdzie z domu i się umaluje u koleżanki i hulaj dusza. Wygląda na 17 a z taką już można. Nikt dowodu nie sprawdzi bo dowodu osobistego nie ma a każdy małolat będzie twierdził że jest pełnoletni.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.