Eniaaa
Eniaaa
  19 grudnia 2017 (pierwszy post)

Czy Wy- faceci naprawdę myślicie że "zabawianie się" przed kamerką zwróci uwagę kobiet ?? Serio- tylko tyle macie do zaoferowania ??? Totalna żenada.żyba żadnej kobiecie ta częsć ciała u faceta nie jest dziwna...od tego są inne , typowe portale...dziwne że admini nie reagują...a potem się dziwić że facet 50+ od 10 lat siedzi na fotce i wciąż nie moze znalezc tej jedynej..

ASZABENE
ASZABENE
  19 grudnia 2017

Ah te chłopy wstydu nie mają ,a biedna przedmowczyni z odrazą i odruchem wymiotnym patrzeć na to wszystko musiała . Jak żyć ...?

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  19 grudnia 2017

Niektórzy myślą, że skoro takie zabawianie się kobiet ich rajcuje, to zapewne jest tak i odwrotnie. A tu niespodzianka, bo nasze mózgi jednak trochę się różnią :D
Faceci 50+ z kamerek na fotce - robicie to źle XD

ASZABENE
ASZABENE
  19 grudnia 2017

Tak zdecydowanie źle to Panowie robicie ,może zmiencie rękę, albo załóżcie małemu czapeczke Mikołaja, teraz jest na czasie to może przypadnie paniom do gustu .

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  19 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: potem się dziwić że facet 50+ od 10 lat siedzi na fotce i wciąż nie moze znalezc tej jedynej..


No, bo siedzi na fotce.
Eniaaa
Eniaaa
  19 grudnia 2017

Haha.."wacek" mi nie dziwny...i chyba nie tylko mnie...przykrym jest fakt ze "faceci" tylko tyle mają do zaoferowania...i dziwic sie ze są singlami do konca swojego nędznego onanistycznego życia :-))))

lce
lce
  19 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Co poradzisz, na samą myśl tego robi mi się :haft: a co dopiero wam jak widzicie takie widoki.

Eniaaa
Eniaaa
  19 grudnia 2017

Wy ?? Wszystkich wrzucasz do jednego worka ?? Słabe..

Eniaaa
Eniaaa
  19 grudnia 2017

Nic co ludzkie nie jest mi obce...ale...wiekszosc NAPRAWDĘ nie ma się czym pochawalić :-)) wiec nie wiem Panowie- co chcecie tym wskórać ;-))

tibauld
tibauld
  19 grudnia 2017

Orangutany mają to do siebie, że bawią się tym czym mogą.
Z początku nie rozumiałem przesłania tego tematu, po co przejmować się idiotami, jednak teraz już rozumiem.

Eniaaa
Eniaaa: wiekszosc NAPRAWDĘ nie ma się czym pochawalić :-)) wiec nie wiem Panowie- co chcecie tym wskórać ;-))


Jakby mieli się czym pochwalić to nie byłoby narzekań. No nic, musisz dalej wypatrywać bardziej pokaźnej knagi. ;/
Eniaaa
Eniaaa
  19 grudnia 2017

Tibauld- konto od 2008 mówi samo za siebie :-)))

tibauld
tibauld
  19 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: Tibauld- konto od 2008 mówi samo za siebie :-)))

Pani psycholog z bożej łaski, dobrze że pani jest przynajmniej choć trochę spostrzegawcza, choć to pani posiada.
Eniaaa
Eniaaa
  19 grudnia 2017

A Pani piszemy z dużej litery ;-)))

kysio
kysio
  19 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: A Pani piszemy z dużej litery ;-)))
Widząc wokół siebie samych onanistów kobieta głupieje. :(
Psychiatra pewnie by pomógł. :(

http://www.traditia.fora.pl/uwagi-opinie-ogloszenia,17/uzycie-form-grzecznosciowych-w-zdaniu-pani-pan-czy-pani-pan,13264.html

Dodawanie do CL, tak to jest jak się nie potrafi uderzyć w polemikę. No cóż Krakówek nie tylko wydawać mądrych ludzi potrafił. Jak widać zresztą.
Sarna
Sarna
  19 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tak to jest jak się nie potrafi uderzyć w polemikę.

kobieta sie wzburzyła bo penisa zobaczyła, taka nowa w internetach...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.