Gosscinny
Gosscinny
  19 grudnia 2017 (pierwszy post)

Kobietki dziewczęta - lubicie chodzić na zakupy? Które miejsce jest Waszym ulubionym?

Sarna
Sarna
  19 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Które miejsce jest Waszym ulubionym?

King Cross Marcelin.. ale nie jeżdzę jak są nocne wyprzedaże, czy inne przedświateczne szaleństwa, to jest własnie ten czas w którym najchętniej w domu bym się zaszyła.

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  19 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobietki dziewczęta - lubicie chodzić na zakupy? Które miejsce jest Waszym ulubionym?

ja bardzo lubię chodzić na zakupy, weź mnie, bo i tak żadna ci nie da
tibauld
tibauld
  19 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Które miejsce jest Waszym ulubionym?

Pewnie masz wiele dżinsów i szukasz zbytu. :ziober2:
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  19 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bardzo lubię chodzić na zakupy, weź mnie, bo i tak żadna ci nie da


Czyli można rozumieć, że ty mu dasz? d83dde1c
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  21 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ZLOMlARZ: ja bardzo lubię chodzić na zakupy, weź mnie, bo i tak żadna ci nie daCzyli można rozumieć, że ty mu dasz?

nieee
Erf
Erf
  21 grudnia 2017

Nie znoszę zakupów. Nigdy nic mi się nie podoba albo mnie na coś nie stać/szkoda mi tyle pieniędzy i tylko się denerwuję i wracam zmęczona. Jeszcze denerwują mnie przepychający się ludzie. Faceci idący całą szerokością drogi i baby popychające torbami.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 grudnia 2017

Ech zakupy to wpychanie pieniążków do chińskich kieszonek.

Lepiej zapytaj w której hucie robią najlepsze czołgi albo w której stoczni robią największe statki czy o coś z innego z polskiego podwórka.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  21 grudnia 2017

Tak tak ,dla Was przymierzyć i nie kupić ,to jak dla nas polać i nie wypić .

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 grudnia 2017

Święta

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Sarna
Sarna
  23 grudnia 2017

w takich miejscach jest zgubne to ze kupujesz czasem rzeczy, których specjalnie nie potrzebujesz, bo w promocji, bo sie przyda, a co bede sobie wiecznie żałować.. przy kasie później robisz WTF?0_o

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 grudnia 2017
Sarna
Sarna: w takich miejscach jest zgubne to ze kupujesz czasem rzeczy, których specjalnie nie potrzebujesz, bo w promocji, bo sie przyda, a co bede sobie wiecznie żałować.. przy kasie później robisz WTF?0_o


Wczoraj takim sposobem kupiłem sobie koszulę na Sylwestra, tak przy okazji będąc w galerii. No to nie muszę iść już po świętach i zaoszczędzę czas. Brawo ja.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Sarna
Sarna
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wczoraj takim sposobem kupiłem sobie koszulę na Sylwestra, tak przy okazji będąc w galerii. No to nie muszę iść już po świętach i zaoszczędzę czas. Brawo ja.

Brawo Ty.
Ja do takich galerii wybieram się głownie jak sezon się rozpoczyna, wiosna, lato, jesień, zima.. a tak to nawet nie jest mi po drodze żeby się tam wałęsać, znacznie częsciej jestem klientem stałym w Decathlonie.. nawet jak mnie tam nie ma, to cos kupie przez neta, ale przyznam, ze ostatni mój zakup był nietrafny, kupiłam sobie bidon na pasie, który mi przeszkadza podskakuje i sciaga spodnie w dół jak biegnę, koszulka sie podnosi do góry i wszystko nie tak :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.