PATOLOGITEJSZYN
PATOLOGITEJSZYN
  28 listopada 2017 (pierwszy post)

Czas hołoty. Chamska, prostacka, wulgarna dzicz opanowała Polskę i kwitnie pod batem pisowskiego reżimu. Kwitnie, bo ten ów śmieszny sowiecko-folwarczny reżim wykluł się z tej brei. Disco polo, łyse pały w brunatnych koszulach, "patryjoci rozmodleni", dziwolągi z nadmuchanymi wargami, tanie wino, klepanie Marty po zadzie... A to Polska właśnie!

.. i Ukraińcy


ps. I jak zwykle mój temat do blokady.. Końcówka 2017 - takie realia są..

DesertAssassin
DesertAssassin
  28 listopada 2017

Komiks z pokeball'ami Twojego autorstwa?? d83dde16

lce
lce
  29 listopada 2017

Ukraińcy spoko nawet w postaci okrągłej :afro:

MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017

wiesz mi oni nie przeszkadzają, byle nie szezyli ideologi banderyzmu, to wszystko bedzie si, ludzie jak ludzie, mozna by rzec ze oni są czescią nas tak genetycznie, wiadomo ze czesc z nich za mocno utraciła gen słowianski (chazarzy) ale o tych nie mowie, ci mają wyprane mozgi, choc przyznam ze kiedys bedąc nad jeziorem grupka ukraincow pijanych mnie zaczepiała, a konkretnie jeden z nich, ale chłopaki, Polacy juz sie na nich czaili, dobrze ze sie w pore uspokoił, bo by doszło do pogromu ukraincow d83dde09

MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017

Kolega tego ukrainca, w miare normalny, dał mi znak ze on jest pijany, i bym sie nie przejmował tym co mowi i było ok np moj kolega jak by był pijany i by sapał do kogos to juz by dostał liscia, ale ja to ja jestem honorowy, nie bede do siebie wszystkich porownywał ... d83dde09

MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chamska, prostacka, wulgarna dzicz opanowała

noe niestety, czesc z nich taka jest, bedziemy musieli ich zresocjalizowac, choc w wiekszosci poznałem ogarnietych ukraincow d83dde09 a poza tym uwielbiam ukrainki d83dde09
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  1 grudnia 2017

nic do nich nie mam w przeciwienstwie do tych skuhwieli polityków

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.