piotrkonwerski52
Posty: 6 (po ~29 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
piotrkonwerski52
  25 listopada 2017 (pierwszy post)

Pomocy!!!

DesertAssassin
DesertAssassin
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak celujesz takie 10/10 to pewnie tak, bo ludzie dobierają się na względnie podobnym poziomie

Celuje tylko i wyłacznie w 3/10...
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wyskakuj tylko z hipergamią


Tylko nie wyskakuj, że czegoś takiego nie ma xD
Erf
Erf
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Celuje tylko i wyłacznie w 3/10...

Chyba się kapkę wyrobiłeś, więc myślę, że mógłbyś zwiększyć zakres. Niemniej coś zyebanego musi być w sposobie w jaki rozmawiasz z tymi babami. Np mówisz im, że piedolą. ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko nie wyskakuj, że czegoś takiego nie ma x

To jest jedna z najgłupszych rzeczy z redpilla, z jaką się spotkałam. :-D Bardzo krzywdząca i niesprawiedliwa, zarówno względem kobiet, jak i mężczyzn.
DesertAssassin
DesertAssassin
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba się kapkę wyrobiłeś, więc myślę, że mógłbyś zwiększyć zakres. Niemniej coś zyebanego musi być w sposobie w jaki rozmawiasz z tymi babami. Np mówisz im, że piedolą. ;-)

Taaaa, na 8 lub 9. Kiedy nawed z 3/10 jest ciężko... ;c
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest jedna z najprawdziwszych rzeczy z redpilla, z jaką się spotkałam


Poprawiono. Wysoki, napakowany typ (już wuj z moim ryjem, wiem, że jeste paskudny) nie ma szans u 4/10, ale to wcale tego nie dowodzi...
Konto usunięte
Konto usunięte: Niemniej coś zyebanego musi być w sposobie w jaki rozmawiasz z tymi babami. Np mówisz im, że piedolą. ;-)


No tak liczy się tylko i wyłącznie milusi charaktereQ, to co jest w środku i takie tam...
DesertAssassin
DesertAssassin
  26 listopada 2017


xxxDD lol, skakałbym pod sufit gdybym taką wiadomość dostał xD
DesertAssassin
DesertAssassin
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: skakałbym

Ale sądzę, że niemoż lee we, że nawed taka typiara pozwoliłaby mi się dotknąć... ;c
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  26 listopada 2017

Pytanie kogo szukasz
Czy to ma być zwykla pazica ?
Czy fajna dziewczyna na dluzszy epizod ?

Jam jest pan Twój który Cie wywiodł z oazy prawictwa ku ziemiom nieczystym i owocnym:
Na szybki strzał polecam:
1 Tak jak kolega wspomnial - sterydy i siłownia, wyciskanie pryszczy i klaty
2 Obwieś sie czymś swięcącym - sikor czy kieta
3 Kup dobre cichy najlepiej z wielkim napisem z jakiej marki żeby te ślepe poszwy zauwazyly z jakiej bądz po prostu powiedz im jakie to i ile kosztowały.
4 Kup przynajmniej golfa 3 albo zakumpluj sie z kims kto ma. ( bmw seria 3 - rarytas )
5 Przeklinaj
6 Chodz prosto, łopatki sciagnięte i klata wypięta. Wchodzac na baletownie tempo marszu o polowe szybsze niz innych. Głowa wyprostowana a wzrokiem ogarniasz od lewej do prawej, udając że jestes pewny siebie i znasz to miejsce.
7 Jesli widzisz ze ona moze byc zainteresowana to z nia gadaj ale zaraz udawaj niedostepnego. Opowiadaj jej że masz co robic w zyciu i daj jej do zrozumienia ze nie jest jedyną kobietą na swiecie.
8 Komplementuj
9 Komplementuj
10 Komplementuj
AMEN

Sarna
Sarna
  26 listopada 2017

Rudolf.. też mi sie wydaje, ze tu nie chodzi o Twój wygląd, sam masz jakies poryte wzory w gowie, ciekawe jak Ty zagadujesz te kobiety d83dde0f

Sarna
Sarna
  26 listopada 2017

ej... mam pomysł podaj mi jakies swoje konto nie wiem gdzie Ty tam masz pozakładane profile, daj mi kilka dni, udowodnie Ci że tu nie chodzi o wygląd, zagadam dupeczki w Twoim imieniu..
i nie muszą byc w ogóle 3/10d83dde04 Pomysł wspaniały.

Erf
Erf
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Taaaa, na 8 lub 9. Kiedy nawed z 3/10 jest ciężko... ;c

No nie, bez przesady. Tzn pewnie z super osobowością dałoby się ale to już trudniejsza sztuka. :D No i wiadomo, oceny są bardzo subiektywne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poprawiono. Wysoki, napakowany typ (już wuj z moim ryjem, wiem, że jeste paskudny) nie ma szans u 4/10, ale to wcale tego nie dowodzi...

No i tu właśnie pokazuje się Twoje spiedolenie i to ono jest problemem a nie Twoja twarz. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No tak liczy się tylko i wyłącznie milusi charaktereQ, to co jest w środku i takie tam..

Na pewno nie wystarczy być miłym, ale Ty zmierzasz juz dalej do tych redpillowych wysrywów, nie próbując nawet zrozumieć co do Ciebie piszę. Jak tak rozmawiasz z dziewczynami, to się nie dziwię, że musisz sobie wmawiać, że chodzi o Twój wygląd.

Sarna
Sarna: mam pomysł podaj mi jakies swoje konto nie wiem gdzie Ty tam masz pozakładane profile, daj mi kilka dni, udowodnie Ci że tu nie chodzi o wygląd, zagadam dupeczki w Twoim imieniu..

Też jestem pewna, że umiałabym zauroczyć dziołchę z jego fotkami. :-D
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  26 listopada 2017

Xd idiotki przeciez wiadomo ze on jest homo

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  26 listopada 2017

A podobno polki nie oceniaja po wygladziexd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  26 listopada 2017

Twoa szansa na calowanie tylko z szympasem po oplaceniu biletu

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 listopada 2017

Amok co z Lodzią?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  26 listopada 2017

Lodzia is dead tylko ty mi pozostalas

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 listopada 2017
AmongUs
AmongUs: Lodzia is dead

nawet tak nie myśl, on jest nieśmiertelna

AmongUs
AmongUs: tylko ty mi pozostalas

biedaku, spróbuję sprostać zadaniu, Lodzia tak wysoko postawiła poprzeczkę, że nie wiem czy dam radę,
no to co? kopala w dupala na początek?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.