piotrkonwerski52
Posty: 6 (po ~29 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
piotrkonwerski52
  25 listopada 2017 (pierwszy post)

Pomocy!!!

Sarna
Sarna
  25 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Podczlowiek bez szans na całowanie na golasa z 5/10 kobietą

nie wiem, nie znam podludzi.. kurde serio ktos używa takich nazw? przeciez jakbym komus powiedziała ze ktos ponizej 180cm to poczłowiek to beka cały dzień, nie wiem co ma wzrost do bycia dobrym samcem.
proszę Cię...
DesertAssassin
DesertAssassin
  25 listopada 2017
Sarna
Sarna: , nie wiem co ma wzrost do bycia dobrym samcem

Kurdupel nie jest samcem atrakcyjnym. Tak samo szczypior.
Sarna
Sarna
  25 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurdupel nie jest samcem atrakcyjnym. Tak samo szczypior.

nie no... done.. info zostało w powiadomieniachd83dde1d
DesertAssassin
DesertAssassin
  25 listopada 2017
Sarna
Sarna: dupa tam.. jak dobrze bzyka to może być

Nie. I tak wówczas kobieta nie dojdzie. Natomiast męski model może to robić byle jak i mieć małego do tego, a kobieta i tak dojdzie mocno, bo podczas całego proscederu patrzy się na jego bardzo estetyczną twarz. I właśnie na jaką twarz się kobieta patrzy podczas... tego - jest kluczowe.
Sarna
Sarna
  25 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie. I tak wówczas kobieta nie dojdzie. Natomiast męski model może to robić byle jak i mieć małego do tego, a kobieta i tak dojdzie mocno, bo podczas całego proscederu patrzy się na jego bardzo estetyczną twarz. I właśnie na jaką twarz się kobieta patrzy podczas... tego - jest kluczowe.

nie no nie wypada mi wypowiadac się na ten temat, wstydze się..
pewnie dojdzie nie raz, ale faceci z czasem stają sie wygodni i zaczynają myslec o sobied83dde09
dobra starczy to nie sex forum.
DesertAssassin
DesertAssassin
  25 listopada 2017
Sarna
Sarna: pewnie dojdzie nie raz

Nie. Facet który nie wygląda jak męski model albo aktor z hollywood jest dla kobiety na równi z obojniakiem.
Sarna
Sarna
  25 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Facet który nie wygląda jak męski model albo aktor z hollywood jest dla kobiety na równi z obojniakiem.

kur\wa dejcie mi bana bo zaraz nie wyrobie.
DesertAssassin
DesertAssassin
  25 listopada 2017
Sarna
Sarna: kur\wa dejcie mi bana bo zaraz nie wyrobie.

To nie wyrabiaj, gunwo mnie to obchodzi. Byłaś mężczyzną w XXI wieku?
Sarna
Sarna
  25 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłaś mężczyzną w XXI wieku?

nie chcę być facetem, dobrze jest mi w tym wcieleniu!
Erf
Erf
  25 listopada 2017

Ciekawe co ci przyszlo z tych redpillowych pierdów ziomek, poza zrażeniem do siebie reszty kobiet.

DesertAssassin
DesertAssassin
  25 listopada 2017

To dobrze. Ale nie neguj czegoś od razu o czym nie masz pojęcia.

Sarna
Sarna
  25 listopada 2017

kurde znam widuje tyle szczęsliwych par nie są wszyscy 10/10 to gówniane pierdzielenie o wyglądach jak z obrazka, ziomek chyba nie mówisz o miłości.

DesertAssassin
DesertAssassin
  25 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe co ci przyszlo z tych redpillowych pierdów ziomek

To samo co wcześniej, tylko w końcu dowiedziałem się co mnie spotyka i dlaczego tak jest?
Konto usunięte
Konto usunięte: poza zrażeniem do siebie reszty kobiet


Kobiety są już zrażone na sam mój widok. A jakbym wyglądał dobrze, to mógłbym nawed przy nich bekać i pierdzieć i tak by było całowanie na golasa z nimi, bo wówczas widziały by we mnie obiekt seksualny, proste.
Erf
Erf
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To samo co wcześniej, tylko w końcu dowiedziałem się co mnie spotyka i dlaczego tak jest?

Jedyne co to przyniosło, to zatruło Ci głowę i straciłeś już całkiem wiarę w siebie. Grejt. Brawo redpill. W sumie to sprytne, może twórcom o to chodziło by tych mniej pewnych siebie już całkiem zrazić do kobiet, przez co już całkiem odpadną jako konkurencja. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety są już zrażone na sam mój widok. A jakbym wyglądał dobrze, to mógłbym nawed przy nich bekać i pierdzieć i tak by było całowanie na golasa z nimi, bo wówczas widziały by we mnie obiekt seksualny, proste.

Jak celujesz takie 10/10 to pewnie tak, bo ludzie dobierają się na względnie podobnym poziomie (nie wyskakuj tylko z hipergamią xD). Jeśli byś celował w podobny poziom i wykazał się inicjatywą to pewnie w końcu by zaskoczyło. Bo też trzeba mieć na uwadze, że to nie działa tak, że jest się dla kogoś miłym to ten ma obowiązek się w nas zakochać, z rozumieniem czego faceci mają często problem (kobiety też, jeśli to one wykażą inicjatywę i nie zostanie ona dobrze przyjęta).
DesertAssassin
DesertAssassin
  26 listopada 2017

Ale pi3rdolisz...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.