MiloscBoga
wpis jest ukryty
Krakus2121
Krakus2121
  26 listopada 2017

Heh. A mi chodziło o zwykłą szczerość. Jedna osoba zawładneła masą. Osoba którą kocham. Głupie ostrzeganie bo >jestemczłowieka< jest mniej warta niżeli kawałek papieru toaletowego. Marcin... Heh było widać... Pozdrawiam hej

Krakus2121
Krakus2121
  26 listopada 2017
Pustelnik
Pustelnik: Przeciez to lewaczka i wiara dla niej nic nie znaczy wiec po co ta dyskusja


Każdy w sobie zasługuje na miłość. Wybaczyć można wszystko. Lecz czy można wybaczyć coś co nie zostało słownie wypowiedziane? Można. Jeżeli każdy jest ponad mnie. Dla mnie...
Krakus2121
Krakus2121
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: lce: Kopia i kopia, aż się czytać tego nie chce, co innego jak byś napisał coś sam od siebie a nie - kopiuj i wklej nie lubie pisac to jest moja zmora, twierdze ze wystarczająco juz zostało dane w pismach temu swiatu, nie widze potrzeby by jeszcze dodawac temu swiatu ciezaru w postaci pisania czego kolwiek, a ni ukrywam, ze miał bym o czym pisac wielkie tomy, dla mnie wiekszosc z tego co pisane to smieci, i wiekszosc z nich kradnie tylko cenny czas, w tak krotkim doswiadczaniu człowieka umysł człowieka zgubi serce posrod wiekszosci tego chłamu, i na nic komu sie to zda


Jeżeli ktoś urodził się z sercem to to serce w nim pozostanie. Zawsze. Dobro nie przemija. Można je w sobie wyciszyć. Poddać się neutralnemu stanowi (wy**** mam!) Lecz nie myśli ten, który kroczy ułożonym schematem. Wole jednak drogi które się przede mną otwierają i widzę jaką ścieżką idę. Lecz przytłacza mnie najbardziej to iż człowiek przestał być ludzki. I dla fanu, fejmu, "bo tak trzeba" pod nogi podrzuca sidła. Straciłam/em wiarę w ludzi. Może teraz pora uwierzyć w siebie? Nie wiem czy jest na to wystarczojąco dużo siły. Bo z każdym dniem realizacja krztałtu "człowieka" jest mniej potrzebna. Bo nie tak według mnie wygląda człowiek...
Krakus2121
Krakus2121
  26 listopada 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: MiloscBoga: to moje teksty, ale nie ujawniam tez zrodła, bo tu jest to nie dozwolone, czytaj sercem te teksty, jezeli czujesz sie juz na nie gotowa Jeśli kopiujesz czyjeś wypociny jesteś zobowiązany pisać autora, w innym razie każdy myśli że to Twój tekst.Pustelnik: Ona sie interesuje poklaskiem wsrod plebsu fotkowevo i kolezanek z moderacji Tej, zakochałeś się we mnie czy co, że odczepić się nie możesz?! Najlepsze jest to, że nikogo tu nie znam a co dopiero moderację.


Dziwnym jest dla mnie atak na to kogo jest ten tekst. Przełożyć to ponad interpretacje tekstu. Nie ma dużego wysiłku przeczytać coś surrealistycznego. Coś co wydaje się nam astralne. Wcale nie jest nam obce. Sami w swoich umysłach blokujemy się przed wszystkim. "Jedynym ograniczeniem jest twój umysł. Jeżeli pokonasz sam siebie będziesz wiedział że możesz wszystko." Bruce Lee"
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli ktoś urodził się z sercem to to serce w nim pozostanie. Zawsze. Dobro nie przemija

ach, jakie to budujące, przywracasz mi wiarę w ludzkość

Konto usunięte
Konto usunięte: Lecz przytłacza mnie najbardziej to iż człowiek przestał być ludzki. I dla fanu, fejmu, "bo tak trzeba" pod nogi podrzuca sidła

diagnoza brzmi druzgocąco, obecnie rodzą się ludzie bez serca, och jakie "ochrutne"

Konto usunięte
Konto usunięte: Straciłam/em wiarę w ludzi

oni mają jeszcze gorzej, potracili serca

Konto usunięte
Konto usunięte: Może teraz pora uwierzyć w siebie?

najwyższa pora, może znowu zaczną rodzić się sercowi?

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy jest na to wystarczojąco dużo siły.

idż na całość!!! idż na całość!!!, ale uważaj na kota, Zonk zabiera całą pulę

PS zmartwychwstaniesz???

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BartoszPe
BartoszPe
  28 listopada 2017

Nie nie zmartwychwstanie. Nie mam dla kogo a dla samego siebie jestem niczym. Powodzenia na tym portalu. Wszystkim.

BartoszPe
BartoszPe
  28 listopada 2017

Jago. Źeby rodzili się sercowi musisz znaleźć \bdwóch\b sercowych. A nie ma tutaj już żadnego. Więc patrzmy jak bezduszne kanalie wysysaja z nas to co najlepsze :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.