MiloscBoga
MiloscBoga
  24 listopada 2017 (pierwszy post)

Ludzie wracają do natury!! Co ty poprzez to rozumiesz? d83dde0a czy to jest wazne? jak myslisz jaki to ma wpływ na człowieka? d83dde0a

MiloscBoga
MiloscBoga
  25 listopada 2017

teraz niestety ciemni depopulują chemią uspionych w ich sercach, bardzo komplikują harmonijne boskie doswiadczanie d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  25 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co zrobisz ?

bede tam gdzie jest nic, i przeczekam to wszystko d83dde0ad83dde09
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jest mi dane oceniać ludzi lecz jednostka nie zmieni stada owiec w bogów.

ziarno zostało rzucone i wyda owoce w odpowiednim czasie, kazdy do powrotu do pełnej swej boskosci ma odpowiedni czas, swoje do tego czasu musi doswiadczyc d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  25 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: po poczytaniu Twoich postów sądzę że dotknęła cię niezła tragedia.

najwiekszym cudem jakiego mozna doswiadczyc na tym poziomie doswiadczen jest najwieksza tragedia ktora przekieruje uwage na przebudzenie sie w najwiekszym doswiadczeniu miłosci, tego doswiadczyłem 263a
MiloscBoga
MiloscBoga
  25 listopada 2017

Nie do zniesienia niby najwieksza tragedia, a w jednoczesnosci, najgłebszy pokład miłosci, tak doswiadcza sie w swiadomosci Boga 263a

MiloscBoga
MiloscBoga
  25 listopada 2017

[quote=Krakus2121]
za co polubiłas moj profl, przeciez on taki ,,pusty jest,,? hihi d83dde09

Krakus2121
Krakus2121
  26 listopada 2017

Sama pustka jest czymś w istocie. Gorzej jest być wartym mniej dla każdego niż ta pustka sama w sobie. Najlępszą obroną jest atak tak ? Więc wina wszystkich była najprostrzym z rozwiązań. Każdego wina tylko nie moja. A gdzie tego początek. Jaka w tym wszystkim była moja wina? Chciałbym to się tego dowiedzieć. Chciałbym z każdym słowem dostać w pysk by utrwalić ich znaczenie. Wbić do pustego łba choć trochę znaczenia. Czegokolwiek. Zawsze dawałem/am sobię rade sam/a. A gdy nadmiar wszystkiego mnie przeraził sam dołożyłem trzy razy tyle nie przestając o tym myśleć. Analizując. Spekulując. Wnioskując. Wiele godzin dni już spędzonych na czymś co jest proste w istocie. Zaakceptuj siebie. Tak za akceptują Cię inni. Ale jak zaakceptować coś co jest mniej warte od pustki. Chodzi o gre słów kluczy. Słów które są w odpowiednich miejscach tam gdzie być powinny. Przeczytane w czasie w którym powinny. Lecz nie zmieniające nic. Bo nic pozostanie tym niczym. Pozdrawiam ciepło w te coraz chłodniejsze dni i wieczory

Krakus2121
Krakus2121
  26 listopada 2017

>...Wnioskując.Wiele godzin...<

MiloscBoga
MiloscBoga
  26 listopada 2017

[

Konto usunięte
Konto usunięte: Gorzej jest być wartym mniej dla każdego niż ta pustka sama w sobie.

Jezeli ktos czuje sie czego kolwiek winny, to juz przegrał swoje zycie, tłumaczyc mi sie tego nie chce, prosze samemu sie domyslić, wylewasz tyle niepotrzebnych słow ... d83dde09
lce
lce
  26 listopada 2017

I znowu koleją osoba usuwa konto po kilku na pisanych postach :and:

MiloscBoga
MiloscBoga
  26 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Gorzej jest być wartym mniej dla każdego

Nie mozna zyc kazdym, tylko sobą, kazdy jest w iluzji, wiele bolu z twych słów sie wylewa, czujesz sie skrzywdzona ... nie tędy droga, ale jak chcesz to nos ten krzyz, jezeli taka jest twoja wola d83dde09
lce
lce
  26 listopada 2017

Tak już Ci nie odpisze to bez sensu pisać do tej osoby :ziober2:

MiloscBoga
MiloscBoga
  26 listopada 2017

[quote=lce]
I znowu koleją osoba usuwa konto po kilku na pisanych postach Tworzą fikcyjne konta, bo nie mają odwagi rozmawiać, ja tez cenie sobie anonimowosc ale bez przesady d83dde09

MiloscBoga

MiloscBoga
MiloscBoga
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak już Ci nie odpisze to bez sensu pisać do tej osoby MiloscBoga

bedzie patrzyc na niewidocznym, nie martw sie o to, ja wiem kto to był d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  26 listopada 2017

moze za jakis czas znowu wpadnie, cos dopiepszyc d83dde09

lce
lce
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: moze za jakis czas znowu wpadnie,

Też mi tak się wydaje że może być, wpadnie i po dniu odejdzie :afro:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.