MiloscBoga
MiloscBoga
  23 listopada 2017 (pierwszy post)

15 Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania. Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela da wam, aby z wami był na zawsze Ducha Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna. Ale wy Go znacie, ponieważ u was przebywa i w was będzie. Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was. Jeszcze chwila, a świat nie będzie już Mnie oglądał. Ale wy Mnie widzicie, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie. W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was.

Co myslicie o tych słowach? Jak je rozumiecie? d83dde0a Moze wasze ulubione cytaty z bibli przedstawicie? d83dde0a

Jozef84
Jozef84
  23 listopada 2017

jakos tych wersow nie znałem. kiedys sobie zapisywalem ciekawe zdania z Biblii, Jutro moze przytocze.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  24 listopada 2017

moj ulubiony jest ten o 144000 nieskalanych przez kobiety z księgi objawienia :D

MiloscBoga
MiloscBoga
  24 listopada 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: moj ulubiony jest ten o 144000 nieskalanych przez kobiety z księgi objawienia :D

nieznam d83dde09
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: przez kobiety

na pewno tak jest napisane?d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  24 listopada 2017

144000 to prawdziwie boska liczba

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  25 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: 144000 to prawdziwie boska liczba


ksiega objawienia rozdzial 21 albo 9
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.