MiloscBoga
MiloscBoga
  21 listopada 2017 (pierwszy post)

Kto odpowiada za tworzenie zasad i praw (regulamin) na tym portalu? I czy te osoby inspirowane są ideologią komunistyczną?

MiloscBoga
MiloscBoga
  22 listopada 2017

[quote=magdalenasie1272]Dziewiątka jest najlepsza ! :D Jak u Jechowych ;P

Oni też zastrzegają sobie prawo do zmiany przewidywanej przyszłości :Dd83dde02
[quote=magdalenasie1272]Znanych przez kogo ? ;)Komunistow d83dde02 MiloscBoga

MiloscBoga
MiloscBoga
  22 listopada 2017
Adrian3303
Adrian3303: że zaakceptowałeś ten regulamin

Nie ma akceptacji dla komunistycznych idologi, z mojej strony d83dde09 Jestem po to by to wygarnąc im miedzy innymi d83dde09
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 listopada 2017

Jeśli fotka jest portalem osoby prywatnej, to może sobie ona zastrzegać co chce, bo to jej portal. Portal jest WŁASNOŚCIĄ tej osoby, więc może ona sobie z nim robić co chce i ustalać tu zasady jakie chce, a jak się komuś to nie podoba to nie musi mieć tu konta. Co to ma wspólnego z ideologią komunistyczną? Czy domaganie się żeby każdy miał wszystkiego po równo, niezależnie od wszystkiego nie jest bliższe ideologii komunistycznej?

MiloscBoga
MiloscBoga
  22 listopada 2017
Adrian3303
Adrian3303: Czy domaganie się żeby każdy miał wszystkiego po równo, niezależnie od wszystkiego nie jest bliższe ideologii komunistycznej?

Po rowno to była tylko przykrywka tej ideologi, by inni po cichu mogli robic swoje, ci co mieli sie za elity, jezli pisze ktos w jednym, z zasad regulaminu ze są rowne prawa, a nastepnym pisze przeciwienstwo, to cos jest nie halo, gdybym bardziej uwaznie przeswietlił ten regulamin, zapewne wiecej takich niejasnosci bym zebrał, pisze o absurdach tego portalu, nie wspominajac juz tego czym sie zajmuje jego obsługa ... zatem lepiej niech wspolnie zajmą sie niejasnosciami, i tymi absurdami zamiast z byle powodu banowac uzytkownikow d83dde09 a i tak twierdze ze ten portal powstał z komunistycznych pobudek, i wiecej dowodow bym na to znalazł, a nie pierwsze z wieszchu, ale nie mam czasu na zajmowanie sie pierdołami, wiec tyle co wspomniałem, niech wystarczy d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.