GuzikZTego
GuzikZTego
  21 listopada 2017 (pierwszy post)

??

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  23 listopada 2017

Znalazłoby się kilka celów.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Plusik, bo wypuściłam szybciej powietrze nosem. :D

Zatem miło że udało mi się kogoś rozśmieszyć.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  24 listopada 2017

Oczywiście bardzo cię interere życie obcych ci ludzi.

:ziew:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  24 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ??

PROWOKACJA.
GuzikZTego
GuzikZTego
  24 listopada 2017

Zycie jak zycie, o cele tylko pytam bo sama swoje gdzies zgubilam.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  24 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: cele tylko pytam bo sama swoje gdzies zgubilam. jestemwczorajsza

Cel wiąże się z życiem człowieka?
Cel w życiu innych ludzi ma Ci pomóc w odnalezieniu swojego? Glupszej odpowiedzi nie mogłaś wymyślić.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GuzikZTego
GuzikZTego
  24 listopada 2017

Po prostu czasem sie doluje ze nie osiagnelam zbytnio nic w zyciu. Jestem ciekawa co chca osiagnac inni. Czy tylko ja nie mam ambicji czy reszta ludzi z fotki tez zyje z dnia na dzien byleby przezyc. Czy moze po prostu ja chce jakis nadrealnych celow, ktore nie sa mozliwe a cele reszty spoleczenstwa naleza do podstawowych.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  24 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu czasem sie doluje ze nie osiagnelam zbytnio nic w zyciu. Jestem ciekawa co chca osiagnac inni. Czy tylko ja nie mam ambicji czy reszta ludzi z fotki tez zyje z dnia na dzien byleby przezyc.

Szukasz sobie podobnych aby podnieść się na duchu. Ojej, aż się wzruszyłam Twoją historią.
Muszę Cię rozczarować i ucieszyć jednocześnie - ten portal to środowisko właśnie takich ludzi - więc na ich tle niczym się nie roznisz. A tak na poważnie to to forum nie jest odpowiednim miejscem aby szukać ludzi z takim celem w życiu, którego można by było pozazdrościć. Proszzzze Cię.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GuzikZTego
GuzikZTego
  24 listopada 2017

Cele urozmaicaja nasze zycie, jest wtedy ono w jakis sposob ciekawsze.

Pustelnik
Pustelnik
  25 listopada 2017

Picie to zycie,robota to glupota

Skorpion87
Skorpion87
  25 listopada 2017

W ogólnym ujęciu moim celem jest znalezienie takiego celu, który będzie warty tego aby do niego dążyć. Ciągle szukam, analizuję i dochodze do nowych wniosków.

Życie w moim odczuciu wymaga czestych 'przystanków', po to żeby zastanowić się nad tym co sie do tej pory zrobiło i co z tego wynika, ale najważniejsze jest żeby ciągle iść przed siebie i szukać nowych wyzwań, nawet kiedy wszyscy dookoła się poddają i uznają, że nic już nie ma sensu, i nie warto nawet probować czegokolwiek 'zmienić'.

Ale... To tylko moje skromne zdanie ;) i możecie się z tym nie zgadzać ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.