kaja122334
Posty: 1 (po ~70 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
kaja122334
  20 listopada 2017 (pierwszy post)

Hej mam problemy omozecie mi wszelką pomoc będzie mile widziane.

zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: w jaki sposob cie dekoncentruje

Euforyczny, ale też głupkowaty stan.
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Euforyczny, ale też głupkowaty stan.

trzeba byc bardziej uwaznym, nie dac sie w zaden sposob, porywac d83dde09 To otwiera głebsze poziomy zrozumienia d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

stac sie obserwatorem, wtedy bedzie tobie uswiadomione z wyzszej perspektywy wszystko co bedzie sie działo w przestrzeniach duchowych d83dde09

DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017

To dlaczego nie zastosować ku temu substancji, która tej uważności nie zakłóca, a wręcz ją zaostrza? Tylko utrudniać sobie zadanie dodatkowo takim "odwracaczem uwagi"?

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

obserwator neutralny, otwiera wyzsze wielowymiarowe zrozumienie, wiekszej istoty, ktora obejmuje wiele swiatow (hologramow) istoty jednoczesnie, czyli ujrzysz powiazania istot z roznych swiatow z twym terazniejszym zyciem, wiele aspektow swego zycia mozna zmienic, zrownowzyc wtedy d83dde09 skłupianie swojej uwagi na eufori stanu, bądz tej głupkowatosci blokuje przed to wszystko co opisałem d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: która tej uważności nie zakłóca, a wręcz ją zaostrza?

neurony mozgu są potrzebne do wyzszego uswiadomienia, kiedy sie je niszczy chemią one wygasają, tym samym niszczy sie poszczegolne czesci mozgu, odpowiadające za wyzsze rozumienie d83dde09
DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: neurony mozgu są potrzebne do wyzszego uswiadomienia, kiedy sie je niszczy chemią one wygasają, tym samym niszczy sie poszczegolne czesci mozgu, odpowiadające za wyzsze rozumienie

Ale typie dowód na to, ze dxm coś uszkadza STALE. d83dde04

Ps: Drzewo można ściąć i łyżeczką do herbaty. Ale czy ktoś by chciał to robić? I w jakim celu? Chyba lepiej do tego celu nadaje się siekiera? d83dde16
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

Neurony mozgu muszą uporzadkowac wiedze pojawiajacą sie, one ją magazynują, one mają pamiec tak jak komputer, wtedy budzą sie inne czesci naszego mozgu, neyrony wypełniają sie swiatłem, swiatło to niesie informacje, ta informacja musi miec punkt zaczepienia w naszych neuronach, jezeli one nikną przez chemie, informacja nie ma gdzie sie kotwiczyc d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

wszystko co chemiczne, sztuczne uszkadza neurony tylko to co pochodzi od boga (z natury) nie zabija neuronow ;)

DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017

To po prawie dekadzie uzytkowania i czterocyfrowej liczbie tripów na dxm to ja już chyba żadnych neuronów nie mam wg Twojej teorii, co? d83dde16

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: co?

odpowiedz sobie na to pytanie sam d83dde09
DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko co chemiczne, sztuczne uszkadza neurony tylko to co pochodzi od boga (z natury) nie zabija neuronow ;)

Wiesz Dominik, że teraz trochę rycie z Ciebie? Sorry ziomek, nie chce być niegrzeczny, ale trąci trochę hipokryzją. xD
DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: odpowiedz sobie na to pytanie sam

Nie mam już żadnych neuronów i żyje?! d83dde31
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz Dominik, że teraz trochę rycie z Ciebie?

mysl co chcesz, to twoj punkt widzenia, a rycie jest zdrowe d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam już żadnych neuronów i żyje?!

Zachecam do przegladniecia Badan umarłych Alkoholikow ile oni mieli neuronow w mozgu i zyli d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.