kaja122334
Posty: 1 (po ~70 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
kaja122334
  20 listopada 2017 (pierwszy post)

Hej mam problemy omozecie mi wszelką pomoc będzie mile widziane.

zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciało astralne jest niepodatne na bol

Tak coś czułem. Jak tripuje po kilku opakowaniach Acodinu i jestem tam daleko na IV plateu i jestem w tym momencie tylko i wyłącznie ciałym astralnym, to wówczas czuje to... Spadam gdzieś na dół, trochę się boję, ale też czuję, ze nic nie może mi się stać. Potem znów się szybko unoszę do góry w przestworzach, trochę się boje, ale nie... Zmartwienia dnia codiennego wydają mi się wówczas takie błahe i przyziemne... Piękny stan...
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

Lekcje zwiazane z ciałami subtelnymi, trzeba zdac inaczej nie wejdzie sie na wyzszy poziom zrozumienia duchowego, zdac to znaczy panowac nad nimi ze swej wyzszej istoty, bo gdy sie nad nimi nie panuje, są one skłonne do autodestrukcji, czyli zabrudzają sie np emocjami niepochamowanymi, osądami, złoscią, wątpieniem itd to wszystko je zabrudza, wtedy duch, dusza ma problem z doswiadczaniem, nie moze sie realizowac, a to powoduje psucie sie ciała i umysłu, czyli duchowy regres d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: ale też czuję, ze nic nie może mi się stać

to swiadomosc wyzszej istoty naszej to od niej sygnał, ze to dla nas stan naturalny d83dde09 strach pochodzi z doswiadczen i ograniczen ciała i jego zmysłow d83dde09
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  20 listopada 2017

To tylko bardziej pokazuje jak to - "tu i teraz" jest nieprzyjaznym środowiskiem... Trochę chciałbym nie wrócić stamtąd, ale raz, ze nie wiem jak, dwa, ze się trochę boję hehehe d83dde16

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

gdy opanuje, przepracuje sie strach i inne niskie energie w swej istocie, wtedy bedzie sie doswiadczac wyzszych krolestw swiatła d83dde09 a z tym akodinem to na twym miejscu bym sie tak inie rozpedzał d83dde09

zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: miejscu bym sie tak inie rozpedzał

No bo? Wiesz ile to już lat i ile głębokich tripów mam za sobą?
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: "tu i teraz"

Jak bedziesz miał mocne tu i teraz, jak je wypracujesz, zaczniesz doswiadczac czesci siebie z innych swiatow, wymiarow, tu i teraz jest stanem Boga tak własnie Bog doswiadcza wszystkiego jednoczesnie, (neutralnosc, obserwator (tu i teraz) jest stanem Boga, wtedy otwiera sie dostep do wszystkich swiatow, ze swego ducha Wnetrza d83dde09
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Buga tak własnie Bug doswiadcza

Wyj3bane w tego szczypiora bug. Najnowszy patch powinien go wyeliminować całkowicie. Jak jest taki wszechmocny czemu pozwala by tak źle się działo? Pluje na niego, nie pokłaniam mu się...
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: No bo?

niszczy komorki mozgu, to moze byc pomocne na początku jak np maryska, ale z umiarem, akodin to srodek chemiczny, strasznie niszczy mozg, lepiej uczyc sie odpowiednich technik bez wspomagaczy zewnetrznych, mi na poczatku maryska pomagała badac moje rownoległe zycia, teraz potrafie juz wejsc w wyzszy stan swiadomosci bez maryski i odpowiednio pobudzic swoją szyszynke 263a
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: niszczy komorki mozgu, to moze byc pomocne

Skąd wiesz takie rzeczy?
Konto usunięte
Konto usunięte: np maryska


No chyba ni wuja.
Konto usunięte
Konto usunięte: akodin to srodek chemiczny


Sztuczny i chemiczny jak czasy w których żyjemy... A jednocześnie...? Ciekaw jestem jego pochodzenia...
Konto usunięte
Konto usunięte: mi na poczatku maryska


W czym? Zielone dekoncentruje jak wuj, to jest faza typowo rozrywkowa.
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

Maryska powinna byc czysta, nie z chemią, ona moze otworzyc dostep do subtelnych wewnetrzych drog, tylko koniecznym jest swiadomie do tego podejsc, po to miedzyinnymi maryske stworzono, by w tych ciemnych czasach gdy szyszynka zwapniona, ktora nie produkuje samodzielnie DMT, maryska ma za zadanie ją pobudzic DMT z zewnatrz, do tego czasu az sie ona nie odwapni, a my nie nauczymy sie nią kierowac, by samodzielnie produkowała DMT d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Zielone dekoncentruje jak wuj, to jest faza typowo rozrywkowa.

zielone trzeba umiec uzywac swiadomie, maryska ma swoje głebokie duchowe przeznaczenie d83dde09
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ona moze otworzyc dostep do subtelnych wewnetrzych drog

Lol, nie mogę się zgodzić. Ta substancja się do tego nie nadaje...
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Zielone dekoncentruje

w jaki sposob cie dekoncentruje?
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zielone trzeba umiec uzywac swiadomie, maryska ma swoje głebokie duchowe przeznaczenie

To raczej własnie "chemiczny, paskudny" dxm pasuje do takich celów. Jest rozrywkowo, ale atmosfera jest taka bardziej wyniosła.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.