MICORAZON
Posty: 16 (po ~315 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 19
MICORAZON
  9 listopada 2017 (pierwszy post)

Wygląd kasa seks tylko to się liczy czy są inne rzeczy jeszcze.

Qjawiak
Qjawiak
  9 listopada 2017

Na szczęście nie jestem desperatem i to się dla mnie wcale nie liczy.

lena507
lena507
  9 listopada 2017

Co się liczy? Szczęscie, dobrzy ludzie wokół, rodzina, zdrowie, mieć do kogo wracac po ciężkim dniu pracy, poczucie bezpieczeństwa, ciepło rodzinne to sie liczy, przynajmniej dla mnie ale chyba jestem w mniejszości. Nigdy nie bylam desperatka i nie będe

GuzikZTego
GuzikZTego
  9 listopada 2017

Mylna ta twoja definicja desperacji. Bo desperacja to branie byle czego byleby tylko nie byc samemu.

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  9 listopada 2017

Do siebie nie rownaj ok

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  10 listopada 2017

jestem zdesperowany, liczy sie fajna dupa i duze cycki.

lena507
lena507
  10 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mylna ta twoja definicja desperacji. Bo desperacja to branie byle czego byleby tylko nie byc samemu.

d83ddc4d
MiloscBoga
MiloscBoga
  10 listopada 2017
MICORAZON
MICORAZON: seks

Nie chce was straszyc ale słyszeliscie o zjawisku Telegoni? d83dde09 Proponuje sie z tym zapoznac, ja akurat jestem zwolennikiem zachowywania telegonicznej czystosci d83dde0ad83dde09
MICORAZON
Posty: 16 (po ~315 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 19
MICORAZON
  10 listopada 2017

Ludzie zrobia wszystko zeby zdobyc ta jedyna osobe Po trupach zeby laska wyglada sexy mino ze zpusta A facet zrobi wszystko zeby ja miec Kobieta jest Zima Jak lodowka z pustymi polkami Desperaci Z fotki ocena wyglad seks I kasa

Jozef84
Jozef84
  10 listopada 2017
MICORAZON
MICORAZON: Ludzie zrobia wszystko zeby zdobyc ta jedyna osobe Po trupach zeby laska wyglada sexy mino ze zpusta A facet zrobi wszystko zeby ja miec Kobieta jest Zima Jak lodowka z pustymi polkami Desperaci Z fotki ocena wyglad seks I kasa

o czym Ty bredzisz?
MICORAZON
Posty: 16 (po ~315 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 19
MICORAZON
  10 listopada 2017

Kobieta tu to Despratka A facet tu to Desperat Normalnych ludzi tu nie ma

Jack19
Jack19
  19 listopada 2017

Dokladnie tak jest na tej fotce Znacie moze jakies normalne portale zeby kohos poznac normalnego bo tutaj to watpie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.